Největší český crowdfunding portál nasadí dnes o půlnoci nový design

0Zobrazit komentáře

Přes 300 projektů a 35 milionů korun vybraných v crowdfunding kampaních se podařilo za 2,5 roku realizovat českému projektu Hithit.cz. Ten by měl dnes o půlnoci spustit nový design, uzpůsobený pro web a mobilní zařízení, který mu vytvořilo studio Pink Future, které mělo na starosti i mobilní aplikaci pro české Liftago.

Platforma inspirovaná populárním americkým serverem Kickstarter se snaží podporovat především mladé umělce – ať už šlo o rozšížení festivalu United Islands, divadelního prostoru Jatka78 nebo třeba filmového muzea NaFilM. Hithit byl koncem minulého roku rozšířen i na Slovensko.

skypicker

Přečtěte si takéČeský startup za jeden měsíc překonal loňské tržby a měsíčně generuje přes 162 milionů korunČeský startup za jeden měsíc překonal loňské tržby a měsíčně generuje přes 162 milionů korun

Třetina přispěvatelů pak navíc přichází z mobilních zařízení, takže optimalizace byla klíčová pro viditelnost všech potřebných informací. Kromě mobilní optimalizace se mezi novinkami objevilo zásadní zvýraznění prvků, kterými lze přispět, rozšířené možnosti zapojení obsahu třetích stran (Youtube, Vimeo..), formátování odměn nebo výpis přispěvatelů.

Martin Zedek ze studia Pink Future změny komentuje:

„Na začátku jsme si spolu s týmem Hithitu dali několik cílů. Chtěli jsme zpřehlednit ovládání tak, aby to i noví uživatelé měli co nejsnazší, dále jsme chtěli Hithit zpřístupnit mobilním zařízením a samotným projektům dát větší a lepší prostor pro prezentaci.“

Po prvotní implementaci designu probíhalo testování a lazení detailů na několika vybraných uživatelích. Změnou designu to ale nekončí, podle všeho se v pozadí připravuje i samostatná mobilní aplikace.

Několik exkluzivních náhledů:

scr_hp_all_skinners

Nová homepage Hithit.cz

scr_project_all_jablonec_uzky_mensi

Část detailu kampaně

seznam-prispevatelu copy

Seznam přispěvatelů