Revolut nově umožňuje dobíjení peněz v českých korunách

0Zobrazit komentáře

Zpráva, na kterou snad všichni čeští uživatelé alternativní bankovní služby Revolut čekali, je tu. Revolut, který se těší velké oblibě především mezi lidmi, kteří často cestují, totiž nově ve své aplikaci začíná nabízet dobíjení peněz do vlastního Revolut účtu přímo v českých korunách. Až dosud bylo možné dobíjet pouze konverzí z eur, což znamenalo další poplatky vlastní bance, jejichž platební kartu pro dobití uživatelé využívali.

Dle několika zdrojů můžeme potvrdit, že se dobíjení v českých korunách objevilo v Revolut aplikaci už během včerejška a nyní by mělo být dostupné pro všechny uživatele. Dobíjení účtu v korunách se přitom očekávalo až za několik týdnů, jak bylo několikrát potvrzeno i ze strany oficiální podpory Revolutu na komunitním fóru.

revoluttop

V minulém týdnu mimo jiné Revolut oznámil pro všechny uživatele další zajímavou novinku, díky které si mohou ke svému klasickému Revolut účtu otevřít ještě neomezeně spořících účtů. Do nich si poté mohou automaticky posílat předem danou částku v pravidelných intervalech nebo automaticky zaokrouhlovat transakce na celé částky tak, že se rozdíl připíše na spořící účet.

Foto: Revolut

Diskuze (0)

Novinka

Anonym