Výkonné počítače a notebooky jsou klíčem k efektivnímu využívání umělé inteligence

Podle většiny odborných zaměstnanců nastal čas změnit kvůli nástupu umělé inteligence vztah k práci. K tomu ale firmy potřebují správné vybavení.

HPHP

g2_1920x1080

Foto: HP

Ten, kdo se AI naučil vnímat jako novou kreativní kolegyni, odhalil personalizovanější a smysluplnější možnosti

Podle průzkumu HP 2023 Work Relationship Index se 83 procent dotázaných zaměstnanců na odborných pozicích domnívá, že je načase změnit náš vztah k práci. Zároveň většina zaměstnanců věří, že umělá inteligence jim usnadní práci a otevře jim nové možnosti užívat si svoji práci. K úspěšnému využívání AI ale potřebují správné vybavení.

Z toho důvodu představila společnost HP největší portfolio počítačů s umělou inteligencí v oboru, které zahrnuje nové modely výkonných firemních notebooků HP Elite, notebooků HP Pro, mobilních pracovních stanic Z od HP i dalšího příslušenství, které pomůže uživatelům dosáhnout nové úrovně produktivity a kreativity. Notebooky jsou vybaveny systémem umělé inteligence Windows Copilot, zatímco pracovní stanice Z od HP, navržené v úzké spolupráci se společností NVIDIA®, přináší vysoký výkon pro nejnáročnější pracovní postupy.

Tento výkon rozhodně uvítají datové týmy, které chtějí vytvářet své vlastní AI modely. Využít k tomu mohou tzv. předtrénované modely NVIDIA, které jsou součástí nástroje Z od HP AI Studio.

Široké portfolio firemních notebooků a mobilních pracovních stanic od společnosti HP pohání procesory Intel či AMD, které jsou připraveny pro práci s umělou inteligencí a dokáží každé firmě přinést maximální výkon a chytré funkce pro spolupráci.

Řešení získalo ocenění Top Product od nezávislého institutu AVTest.

Pracujte pod ochranou bezpečnostních řešení HP

Pro maximální zabezpečení všech citlivých dat jsou nové firemní notebooky HP vybaveny vylepšeným čipem HP Endpoint Security Controller (ESC), který zajišťuje snadnou správu a ochranu citlivých dat. ESC je izolován od procesoru a operačního systému, což snižuje riziko napadení dat a zároveň díky menším prostojům při práci s daty zvyšuje uživatelskou produktivitu.

hp-elite-x360-830-13-inch-g10_lifestyle-2_1920x1080

Foto: HP

Průlomové inovace v oblasti IT využívají sílu AI k novému vymezení produktivity a spolupráce, zvláště v době flexibilních pracovních možností

Všechna zařízení HP jsou navíc nově vybavena komplexním řešením HP Wolf Security for Business, které chrání uživatele a jejich data bez ohledu na to, odkud zrovna v daný den pracují. Toto řešení v letošním roce získalo ocenění Top Product v testu nezávislého institutu AVTest. Skutečně nepostradatelná firemní zařízení pak pomáhá ochránit služba HP Cloud Endpoint Manager SaaS, která pomocí automatizovaného monitorování a nápravy zařízení dokáže včas odhalit jakoukoliv bezpečnostní hrozbu.

Pokud máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit s výběrem služeb a produktů HP, obraťte se na odborníky společnosti HP.

1_1920x1080

Přečtěte si takéAby mohly zaměstnancům umožnit práci odkudkoliv, musí firmy najít nová řešení pro IT infrastrukturuAby mohly zaměstnancům umožnit práci odkudkoliv, musí firmy najít nová řešení pro IT infrastrukturu

CC Brandstory

Článek vznikl ve spolupráci HP