Zacházejte s informacemi ve firmě efektivně. OpenText, lídr v ECM, představí novinky 26. ledna

Ovládáte ve společnosti správně tok informací? Přijďte si na kanadskou ambasádu poslechnout novinky od OpenText, světové jedničky na trhu ECM.

OpenTextOpenText

Přijďte si poslechnout novinky od OpenText, světové jedničky na trhu ECM

Říká se, že informace jsou krví každé organizace, a kdo tohle informační flow dokáže správně řídit, má nespornou konkurenční výhodu. Řešení ECM nebo EIM (enterprise content / information management) asi nejlépe na světě ovládá kanadský softwarový gigant OpenText, jehož zákazníky je v Česku nemálo korporací. Pokud máte v popisu své pracovní pozice přívlastek „technický“ nebo „IT“, patrně vám nebude jméno OpenText cizí – možná i díky byznysovému rozhovoru s regionální ředitelkou Sandrou Tiskens, který před časem vyšel na Czechcrunch.cz

Exkluzivní akci pro IT a technické ředitele firem pořádá právě softwarová společnost OpenText – největší světový dodavatel řešení pro správu firemních informací (ECM). Protože jde o kanadskou společnost, novinky si tentokrát můžete vyslechnout přímo v prostorách Velvyslanectví Kanady v Praze, a to ve čtvrtek 26. ledna 2023 od 9:00 do 13:30. Pokud vás téma zajímá, neváhejte se registrovat, počet míst je omezený.

Akce pro IT ředitele firem nabídne networking i nová řešení

Setkání s názvem OpenText Solutions Day Prague 2023 se koná 26. ledna přímo na kanadské ambasádě a pokud se nemůžete účastnit osobně, je možné se přihlásit i ke sledování online streamu. Proč tuto akci nezmeškat?

  • Získáte aktuální přehled trendů a ECM řešení OpenText, včetně těch nejvyspělejších
  • Dozvíte se, jak na archivaci a informační governance ve vašem podniku
  • Seznámíte se se Saas řešením OpenText Core Content a platformou Documentum
  • Setkání uvede velvyslankyně Kanady v České republice a programem provedou experti OpenText Jan Vala, Martin Vogel a Alex Jakuba

„OpenText uvádí na trh nový software pro správu firemních informací a archivace každý čtvrtrok. Tato akce je letos první větší příležitost, jak se novinkách dozvědět, zároveň si můžete popovídat s dalšími CIO nebo CTO významných firem. Zvlášť v těchto turbulentních letech se chceme zaměřit na zabezpečení dat a flexibilitu informačních procesů, která společnostem umožní zvládnout i rychlé organizační změny,“ komentuje Markéta Bauerová, obchodní manažerka společnosti OpenText v České republice.

OpenText Solutions Day Prague 2023 se koná ve čtvrtek 26. ledna 2023 od 9.00 do 13.30. Kapacita prostor je omezená a vstup do Velvyslanectví Kanady v Praze je možný jen po předchozí registraci a potvrzení – pokud proto máte zájem, neváhejte se přihlásit.

Článek vznikl ve spolupráci se společností OpenText. Brandstory je speciální formát obsahu, který vzniká plně v režii partnera, redakce pouze provádí jeho korekturu. Více najdete zde.