Brněnský startup na plánování výletů spouští novou verzi s chytrými mapami

unnamed
0Zobrazit komentáře

Český startup na plánování výletů, který v minulém roce přesáhl v obratu 10 milionů korun a měsíčně zaznamená takřka půl milionu uživatelů, Tripomatic, vyšel do světa s novou verzí 3.0. Ta kromě jiného nabízí nově chytré mapy, které jsou na míru upraveny potřebám cestovatelů do více než 400 destinací, které momentálně Tripomatic pokrývá.

Na mapě, která dostala svůj základ z OpenStreetMap se ukazují ta nejzajímavější místa, hotely, památky apod. s propojenými fotografiemi, otevíracími hodinami nebo případnou cenou vstupného. Rovnou v aplikaci nebo na webu si tak můžete naklikat místa, která hodláte navštívit a systém sám optimalizuje trasu tak, abyste toho stihli co nejvíc tou nejvýhodnější cestou.

unnamed

Přečtěte si takéČeská aplikace Tripomatic se objevila v nové kampani AppluČeská aplikace Tripomatic se objevila v nové kampani Applu

Naplánovanou trasu lze pak včetně „navigace“ zobrazovat v mobilní aplikaci nebo exportovat do PDF pro tisk. A právě aplikaci si podle všeho stáhne přes 200 tisíc nových uživatelů měsíčně, kteří za stejné období naplánují průměrně 300 tisíc výletů.

unnamed (1)

Diskuze (0)

Novinka

Anonym