Bydlení u greenu. V Mladé Boleslavi vzniká bytový komplex s privátní zahradou a výhledem do zeleně

Nabídku nemovitostí v Mladé Boleslavi rozšířila stovka bytů, které staví investiční skupina DRFG. Ceny začínají na necelých 4 milionech.

drfg-nahled

Foto: DRFG

Šestipodlažní objekt vyrůstá u rozlehlého golfového hřiště

0Zobrazit komentáře

Středočeský kraj je dlouhodobě v hledáčku rezidenčních developerů. Kvůli vysokým cenám nemovitostí v hlavním městě se totiž lidé stále více uchylují k hledání bydlení v prstenci kolem něj, poptávka tak stále roste. Investovat do zdejší výstavby se rozhodla i skupina DRFG, která spravuje nemovitosti a developerské projekty v Česku a Polsku. V městské části Michalovice začala budovat bytový komplex v sousedství golfového hřiště, jehož celková hodnota dosahuje 634 milionů korun.

Vzhledem ke svému umístění se právě vznikající projekt nazývá Green Mladá Boleslav a po dokončení nabídne stovku bytů od dispozic 1+kk a 2+kk až po větší byty pro rodiny s dětmi či luxusní apartmány. Prodejní ceny nejdostupnějších jednotek začínají na necelých 4 milionech korun za přibližně 36 metrů čtverečních.

Jelikož šestipodlažní objekt vyrůstá u rozlehlého golfového hřiště, z jeho oken se tak otevřou výhledy do zeleně. Developer navíc v rámci projektu realizuje privátní zahradu o rozloze 2 000 metrů čtverečních, která bude navazovat na byty v nejnižším podlaží. Kromě prostoru pro grilování na ní bude také množství vodních prvků.

„Za dva roky bude pár minut z centra Mladé Boleslavi stát nový atraktivní projekt, který propojuje aktivní život, luxusní design a nejvyšší standardy moderního bydlení. Objekt je stavebně navržen v energetickém standardu A, což znamená, že není zelený jen svým názvem, ale i svou ekologičností a úsporností,“ doplňuje Ondřej Klička, investiční manažer projektu.

boleslav-1

Foto: DRFG

Každý z bytů bude mít lodžii, terasu či předzahrádku

Každý z bytů rozšíří balkon, lodžie nebo terasa, společné prostory budou lávkami vedoucími přes vodní plochy propojené s přilehlou zahradou.

Součástí projektu budou kromě parkovacích stání také garáže s nabíječkou pro elektromobily. V nejnižším nadzemním podlaží bude vyhrazen prostor pro tři komerční jednotky, jež mají zajistit základní občanskou vybavenost.

Mladá Boleslav se vyznačuje strategickou polohou a dobrou infrastrukturou, díky které z ní lze snadno dojíždět do Prahy, zároveň se nachází nedaleko splavení řeky Jizery, zlaté stezky Českého ráje pro cyklisty nebo přírodní rezervace Radouč. Poptávku po bydlení zde ženou vzhůru také zaměstnanci automobilky Škoda, která navíc letos začala budovat nové hlavní sídlo.

Na výstavbu bytů a rodinných domů se ve středočeském městě v současné době zaměřuje vícero developerů – mezi nimi například Skanska, která zde v městské části Debř plánuje do roku 2025 na parcele o rozloze 39 744 metrů čtverečních postavit několik bytových domů. Návrh počítá také s velkým zeleným parkem pro odpočinek, venkovní tělocvičnou, dětským hřištěm, altánky pro setkávání či dráhou na brusle.

Skupina DRFG se momentálně podílí na několika developerských projektech. Například na polyfunkčním areálu Complex City Olomouc, dále na projektu Rezidence Spojovací v pražských Vysočanech, projektu energeticky úsporných rodinných domů u golfového hřiště v Kunětické hoře či na investičním partnerství v projektu Rezidence Na Mariánské cestě v Brandýse nad Labem ve spolupráci se společností Domoplan.

boleslav-2

Foto: DRFG

Součástí projektu budou také garáže s nabíječkou pro elektromobily

Načítám formulář...

Diskuze (0)

Novinka

Anonym