Česká e-commerce skupina Mall Group spustí tuto neděli vlastní internetovou televizi Mall.tv

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

zahorkuchynkax

Foto: Mall.tv

Lukáš Záhoř a Milan Kuchynka, producenti Mall.tv

0Zobrazit komentáře

Česká e-commerce skupina Mall Group pokračuje v rozšiřování svých internetových aktivit. Tuto neděli 7. října totiž spustí svou plánovanou internetovou televizi Mall.tv, která chce konkurovat ostatním tuzemským hráčům, například již delší dobu fungujicí Televizi Seznam od české internetové jedničky. Na Mall.tv se má zpočátku objevit více než 30 pořadů a dva nové seriály.

Produkci nových pořadů si vzali na starosti Lukáš Záhoř a Michal Kuchynka, dvojice, která do Mall.tv přešla ze Stream.cz. Mezi známými tvářemi, které budou na Mall.tv vystupovat se objeví například Michal Suchánek, účinkující v novém seriálu Život je hra, šéfkuchař Roman Vaněk, food blogerka Veronika Kokešová, novinář Pavel Zuna nebo architekt Adam Gebrian.

Při spuštění by tak mělo být k dispozici zhruba 300 epizod různých seriálů, které chce v následujících týdnech a měsících Mall.tv dále rozšiřovat. Vedle nich se pak mají objevit také filmy od distribuční společnosti Aerofilms, České televize nebo karlovarské KVIFF Distribution. Podobně jako další konkurenční služby bude možné Mall.tv sledovat bezplatně, se zapojením reklamy.

malltv

Chceme, aby Mall.tv byla zárukou kvalitní tvorby na kvalitní platformě. Uvědomujeme si, na jak tenký led se s takovým tvrzením pouštíme, protože hodnocení kvality je vždycky subjektivní a start nových projektů obvykle nebývá ani při nejlepší vůli a největším pracovním nasazení bezchybný. Nehodláme však vynechat jedinou příležitost, jak naše diváky pobavit a interagovat s nimi obsahem a technologickými možnostmi webu,“ říká k Mall.tv její šéfproducent Lukáš Záhoř.

michal-tomanek-springtide-ventures3

Přečtěte si takéSpringtide Ventures prodávají poptávkový portál NejŘemeslníci.cz francouzské skupině Saint-GobanSpringtide Ventures prodávají poptávkový portál NejŘemeslníci.cz francouzské skupině Saint-Goban

Mezi pilotními pořady, které se na Mall.tv objeví budou Události Luďka Staňka, televizní soutěž Vyhraj to!, 30menutovka foodblogerky „Koko“, Milý Laco se známým trumpetistou Laco Déczim nebo Zmlsané dějiny o historii jídla s Romanem Vaňkem.

Na upoutávku k chystané Mall.tv se můžete podívat níže:

Diskuze (0)

Novinka

Anonym