Český herní startup GAMEE představil druhou hru ve spolupráci s youtuberem Jiřím Králem

Jiří SvobodaJiří Svoboda

rezabov

Foto: Gamee

Božena Řežáb

0Zobrazit komentáře

České herní studio GAMEE na své stejnojmenné platformě, která eviduje 8 milionů měsíčních aktivních uživatelů napříč vlastní aplikací i chatboty, prohlubuje svou spolupráci s českými youtubery. Ve spolupráci s Jirkou Králem, jedním z nejsledovanějších českých tvůrců videí, vydává již druhou hru s názvem Don’t Stop.

Stejně jako v případě ostatních kreací na GAMEE se jedná o jednoduchou arkádovku – v této konkrétní, retro laděné pixelovce, má hráč za úkol utíkat před nepřáteli a sbírat předměty. Postavami jsou pak samotný Jirka Král a další čtyři osobnosti československé youtube scény.

SharyGo (2)

Přečtěte si takéČeská platforma na sdílení věcí SharyGo hlásí investici ve výši desítek milionů korunČeská platforma na sdílení věcí SharyGo hlásí investici ve výši desítek milionů korun

Od neděle, kdy hra vyšla, na ní 180 tisíc uživatelů strávilo více než 100 dní herního času a přehráli si ji tak téměř milionkrát. Nejvíce hráli v Česku, které tvoří třetinu všech hraní.

jirkakral
“Obě dvě hry jsou ukázkou toho, že videoherní obsah na mileniály, ale i generaci Z funguje nejlépe a je obsahem, ke kterému se fanoušci opakovaně vrací. Pro influencera je to zároveň příležitost jak nenásilně budovat osobní brand a interagovat se svým publikem, a to i za hranicemi své země,”  komentuje spolupráci Michaela Dvořáková z GAMEE.

V únoru letošního roku Jirka Král vydal na GAMEE svou první hru s názvem JumpTuber. Tu si zahrál více než milion lidí celkem 22 milionkrát.  Kromě toho GAMEE spolupracuje dlouhodobě s agenturou NASA, pro niž udělala již tři různé hry.

gamee

Foto: Gamee

Tým Gamee

kral

Jiří Král

Diskuze (0)

Novinka

Anonym