Český projekt na zprostředkování levnějšího školného připravuje největší veletrh v Evropě

Relativně nová, avšak rychle roustoucí společnost J&K Consulting, kterou vede dvojice Ondřej Kania a Tomáš Jízdný a kterou jsme společně s Ondřejem představili nedávno v rozsáhlém rozhovoru. V tomto roce by J&K Consulting měl dosáhnout, se svým know-how na zprostředkování levnějšího školného na těch nejlepších světových základních a středních školách, na obrat mezi 4-5 miliony korun.

Aby toho nebylo málo a firma se ještě více zviditelnila mezi potencionálními studenty – rozhodla se uspořádat veletrh, na kterém se objeví na 34 internátních škol z USA, Kanady, Švýcarska a ČR, které se studentům představí a budou bojovat o jejich pozornost. Každá škola má jiné zaměření – od IT, přes golf a tanec, až po zpěv nebo filmovou tvorbu.

kaniatop

Přečtěte si takéOndřej Kania z J&K Consulting: Náš obrat bude letos něco mezi čtyřmi a pěti milionyOndřej Kania z J&K Consulting: Náš obrat bude letos něco mezi čtyřmi a pěti miliony

Mezi těmi nejlepšími školami se v pražským Letňanech na výstavišti PVS EXPO 27. a 28. října představí například Besant Hill School, na kterou poslal Elvis Presley svojí dceru Lisu Marii Presley, Northfield Mount Hermon School, kterou prošla talentovaná herečka Uma Thurman nebo Maine Central Institute, která má pod svými křídly jedny z nejlepších basketbalistů NBA.

pvaveletrh

Cílem celého veletrhu je představit možnosti zdejších studentů na alternativních školách, které se diametrálně liší chováním ke studentům a kvalitou výuky, která většinou probíhá v uzavřenějším kolektivu a s individuálním přístupem. Celá akce je samozřejmě zdarma a vhodná především pro děti ve věku 12 až 19 let, spolu s jejich rodiči.

Na letňanském výstavišti bude veletrh probíhat ve výstavní hale 6, a to oba dny od 10 do 17 hodin. Více informací lze najít na Facebooku nebo na oficiálním webu.

unnamed

Mapa areálu