Čeští STRV chystají hackathon plný hvězd ze Silicon Valley zaměřený na Apple Watch

0Zobrazit komentáře

Zatímco miliony zákazníků netrpělivě vyčkávají, až se objeví nové Apple Watch na pultech, developeři pomalu vymýšlejí, jak život s chytrými hodinkami zjednodušit a jak si je naplno užít. Český STRV si proto připravil speciální hackathon zaměřený na Apple Watch aplikace, který by se měl konat takřka ihned po vydání hodinek – počítáme rozmezí dubna až května 2015.

_NWJ2229

Přečtěte si takéCzechHackathon 2014 – oficiální videoCzechHackathon 2014 – oficiální video

K dispozici pro testování bude bezmála 20 kusů hodinek, které budou pro tuto příležitost zakoupeny a výherní tým si jeden kus odnese sebou domů. Do hackathonu se zapojí jak jejich pobočka v Praze, tak v San Franciscu a mezi porotci se objeví i několik hvězd se Silicon Valley. Podle STRV prý není nutné mít před hackathonem výraznou zkušenost s WatchKit, spíše se obecně orientovat v prostředí iOS.

Den hackatonu totiž začne účelnou prezentací možností Apple Watch a nebyla by to pořádná akce, kdyby nebyla plná jídla a pití, které udrží všechny účastníky na nohou.

V ideálním týmu, který se může účasnit by tedy neměl chybět jak kvalitní designer, tak developer, i když přesná pravidla nejsou předem daná. Nerozhoduje ovšem zdaleka jen design nebo kvalitní kód aplikace, ale z poloviny i výborná prezentace, protože ta je klíčem k „prodeji nápadu“!

Přihlásit se můžete již nyní přes formulář na webu. Účast je samozřejmě zdarma.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym

STRV

STRV je česká technologická společnost zaměřující se na vývoj softwarových…

Klíčoví lidé

lubo-smid3

Lubo Smid

CEO