Díky této jednoduché aplikaci se jedním klikem můžete odhlásit z jakéhokoliv newsletteru

unrollme

Aplikací, které spravují vaši běžnou e-mailovou schránku je nespočet. Některé jsou funkční, některé méně, některé nabízejí pokročilou filtraci a automatizaci a některé zase jednoduchost a hravost. Americký startup Unroll.me si řekl, že zvolí druhou cestu a vytvoří aplikaci pro odhlášení z odběrů novinek tak jednoduchou, že jí vlastně bude radost používat.

A že se mu to povedlo, se můžete přesvědčit sami. V mobilním rozhraní, které je nově k dispozici na iOS, můžete přetahovat prstem doleva a doprava podobně jako na populární seznamce Tinder, a jednoduše se tak odhlašovat nebo přihlašovat k (ne)oblíbeným e-mailům.

googleplay

Přečtěte si takéGoogle vymyslel pro Android funkci, která změní způsob, jakým sledujeme herní videa

Zároveň je možné se přihlásit k rzv. Rollupu, což je jednoduchá služba, která dá denně dohromady všechny nejzásadnější newslettery do jednoho graficky pěkně vyvedeného přehledu. Pokud by vám samozřejmě z nějakého důvodu nevyhovovala mobilní aplikace, můžete využít klasickou desktopovou verzi, která nabízí několik pokročilých funkcí.

Unroll.me není ale na trhu žádným nováčkem, pravidelně ho totiž používají miliony uživatelů. Aplikace i desktopová verze je momentálně zdarma a ani nenabízí žádné placené premium funkce.