Díky této jednoduché aplikaci se jedním klikem můžete odhlásit z jakéhokoliv newsletteru

unrollme
0Zobrazit komentáře

Aplikací, které spravují vaši běžnou e-mailovou schránku je nespočet. Některé jsou funkční, některé méně, některé nabízejí pokročilou filtraci a automatizaci a některé zase jednoduchost a hravost. Americký startup Unroll.me si řekl, že zvolí druhou cestu a vytvoří aplikaci pro odhlášení z odběrů novinek tak jednoduchou, že jí vlastně bude radost používat.

A že se mu to povedlo, se můžete přesvědčit sami. V mobilním rozhraní, které je nově k dispozici na iOS, můžete přetahovat prstem doleva a doprava podobně jako na populární seznamce Tinder, a jednoduše se tak odhlašovat nebo přihlašovat k (ne)oblíbeným e-mailům.

googleplay

Přečtěte si takéGoogle vymyslel pro Android funkci, která změní způsob, jakým sledujeme herní videaGoogle vymyslel pro Android funkci, která změní způsob, jakým sledujeme herní videa

Zároveň je možné se přihlásit k rzv. Rollupu, což je jednoduchá služba, která dá denně dohromady všechny nejzásadnější newslettery do jednoho graficky pěkně vyvedeného přehledu. Pokud by vám samozřejmě z nějakého důvodu nevyhovovala mobilní aplikace, můžete využít klasickou desktopovou verzi, která nabízí několik pokročilých funkcí.

Unroll.me není ale na trhu žádným nováčkem, pravidelně ho totiž používají miliony uživatelů. Aplikace i desktopová verze je momentálně zdarma a ani nenabízí žádné placené premium funkce.