Elon Musk vydělal prodejem plamenometů již více než 5 milionů dolarů

elon
0Zobrazit komentáře

Co se marketingu týče, neexistuje na světě mnoho lidí, kteří by dokázali ke svým zákazníkům dostat produkty takovým způsobem jako Elon Musk. Ať už se jedná o elektromobily, solární panely a nebo jen zájem o starty raket Falcon startupu SpaceX. Před několika dny spatřila světlo světa také velmi netradiční věc – plamenomet od Muskovy společnosti The Boring Company.

Plamenomet se na oficiálním webu prodává za 500 dolarů, tedy něco málo přes 10 tisíc korun, s možným doručením kamkoliv po světě již během jara 2018. Dva dny od spuštění na svém Twitteru Elon Musk oznámil, že se prodalo celkem již 10 tisíc kusů plamenometů v celkové hodnotě přes 5 milionů dolarů.

robinhoodcrypto

Přečtěte si takéInvestiční aplikace Robinhood spouští podporu obchodování kryptoměn bez poplatkůInvestiční aplikace Robinhood spouští podporu obchodování kryptoměn bez poplatků

Kromě plamenometů jako takových navíc The Boring Company prodalo i přes 3000 hasičských příštrojů s logem firmy po 30 dolarech, celkem za více než 90 tisíc dolarů. Počet plamenometů je omezen na 20 tisíc kusů a jejich design a finální parametry se dle slov Muska mohou ještě mírně změnit.

flamethrowerx

Zmíněná čísla byla navíc oznámena zhruba před 13 hodinami, takže nyní se předpokládá, že by se počet prodaných plamenometů mohl posunout nad hranici 12 tisíc. Postupné aktualizace lze sledovat přímo na oficiálním Twitter účtu Elona Muska.

Foto: Heisenberg Media / Flickr