Investiční platforma AngelList kupuje za bezmála 20 milionů dolarů oblíbený portál Product Hunt

ryanhoover
0Zobrazit komentáře

Když před přibližně 3 lety vypouštěl Ryan Hoover do světa svůj původně víkendový projekt Product Hunt, na kterém se měly objevovat ty nejzajímavější produkty a novinky ze světa startupů v jednoduché formě, asi nečekal, že již během prvního roku vystřelí popularita serveru na takovou úroveň, která začne zajímat i ta největší jména mezi investory, startupisty a technologickými nadšenci.

Za poslední rok prošel web mnoha obměnami, rozšířil se o pracovní pozice, podcasty, meetupy a další nástroje nejen k inspiraci, ale i propagaci vlastních projektů. A teď přišla další nečekaná zpráva – Product Hunt putuje do rukou největší databáze investorů, startupů a propojení mezi nimi, AngelList, která za něj zaplatí přibližně 20 milionů dolarů, tedy přes 508 milionů korun, informuje server Recode.

11061297_1625362897706366_8239309845739949433_o

Přečtěte si takéRozvozový startup Rohlik.cz spouští novou službu, která umožní osobní vyzvednutí objednávekRozvozový startup Rohlik.cz spouští novou službu, která umožní osobní vyzvednutí objednávek

Product Hunt navíc zůstane u nového majitele ve své původní formě, přesune se za ním i 14 původních zaměstnanců a v základu webu by se nemělo nic zásadního měnit. Třešničkou na dortu ovšem bude implementace některých funkcí AngelListu a naopak, které by měly přinést ucelenější informace o jednotlivých startupech, zakladatelích a zároveň umožnit jednodušší nábor nových lidí, na což se začal AngelList, po vyladění investiční platformy, zaměřovat.

producthunt

Foto: Youtube.com

Diskuze (0)

Novinka

Anonym