Motejlek.com opouští investor Ondřej Tomek. Zpět ho získávají Motejlek a Skočdopole

motejlekskocdopole

Zhruba v polovině května jsme informovali o tom, že původní zakladatel zpravodajského serveru Motejlek.com, Mirek Motejlek, a jeho společník Petr Skočdopole, opouštějí účast na projektu díky neshodám s investorem Ondřejem Tomkem, který vlastnil 34 % společnosti a byl u jejího růstu. Nyní se v pozadí odehrálo několik dalších zásadních změn.

Ondřej Tomek totiž z projektu vystoupil a svůj podíl oprodal – podle oficiálních zpráv dokonce s několikanásobným zhodnocením. Vlastnictví serveru Motejlek.com tak znovu přechází na jeho původního zakladatele, který na něm pracoval takřka 8 let. Server jako takový ovšem zanikne a nadále bude fungovat pouze pod novou značkou MotejlekSkocdopole.com.

gigafactory

Přečtěte si takéTesla se již za několik měsíců chystá oficiálně spustit svoji obrovskou továrnu na baterie

V souvislosti s tím se chystá dvojice majitelů založit i novou společnost, kde bude Petr Skočdopole oficiálně figurovat jako společník. Dobré zprávy navíc přichází i pro předplatitele, kteří dlouhodobě nedostávali, díky neshodám, plnohodnotný obsah – na nový server jim bude nejenže převedeno členství, ale zároveň prodlouženo o dobu, kdy obsah nebyl pravidelně dodáván, informují přímo Motejlek a Skočdopole.

Zda to bude mít nějaké další navazující komplikace nebo výhody prozatím specifikováno nebylo. Dá se ale předpokládat, že chod serveru bude přesně takový, jako býval v minulých letech, pouze pod novou značkou.