Našlapaný Czech Hackathon od Avastu, Etnetery, Keria, STRV a Ackee se blíží!

Michal PtáčekMichal Ptáček

Pražská pobočka coworkingové sítě Impact Hub

6. až 8. listopadu v Praze proběhne už třetí ročník oblíbené akce Czech Hackathon, která cílí na technologické nadšence a vývojáře. Zatímco loni byl hlavním tématem „life hacking“, tentokrát se pořadatelé rozhodli zaměřit také na fanoušky sportu a jako hlavní téma zvolili „sport hacking“.

tom-krcha

Přečtěte si takéNovinka od Adobe, kterou vytvořil český designer Tom Krcha, kompletně změní způsob tvorby designu

To znamená jediné… dojde na využití nejnovějších technologií z oblasti software a hardware v osobním fitness včetně technologických vychytávek Oculus Rift a Google Cardboard pro virtuální realitu, chytrých hodinek, senzorů, Apple TV a podobně.

“Jsme rádi, že i letos můžeme zopakovat Czech Hackathon a navázat tak na předchozí dva úspěšné ročníky. Víme, že v Česku je spousta nadaných vývojářů, kteří dokáží vymyslet příští úspěšné vychytávky. Jeden víkend samozřejmě nestačí k vyzkoušení všeho dopodrobna, dává však účastníkům jedinečnou možnost zapomenout na denní rutinu a ponořit se do světa moderních technologií,” dodává k tomu Michal Ježek, vice–prezident vývoje Kerio Technologies.

oculus11

Akce, kterou pořádají známé technologické společnosti: Avast, Etnetera, Kerio, STRV a Ackee, odstartuje v pátek 6. listopadu v prostorách smíchovského Impact Hubu úvodním key notes předních českých vývojářů. Poté už bude následovat brainstorming, sestavování jednotlivých týmů a vývoj.

CzechCrunch je tak jako loni hlavním mediálním partnerem.

Registrace: ZDE.

Událost na Facebooku: ZDE

Video z loňského ročníku:

IMG_0350
Loni Czech Hackathon probíhal v prostorách TechSquare
impact
Letos proběhne akce ve smíchovském Impact Hubu

impact-hub-prague-14

foto: Impact Hub, Oculus Rift Press Kit