Pioneers Unplugged míří do Brna a akcelerátor Opifer hledá startupy

Michal PtáčekMichal Ptáček

Už zhruba za tři měsíce, konkrétně 23. září, proběhne na brněnské Fakultě informačních technologií další Pioneers Unplugged, který se z původní čistě lokální/vídeňské záležitosti během posledních měsíců postupně rozšířil až do 18 lokalit světa, včetně Dubaje, Londýna, Prahy a právě i Brna. Na základě této připravované akce, hledá jeden ze spolupořadatelů, konkrétně brněnský startupový akcelerátor Opifer zajímavé startupy, které by měly zájem se na akci prezentovat a případně se stát následně i součástí jeho akceleračního programu.

Deadline odeslání přihlášek je 31.7, s tím, že Opifer následně vybere ty nejlepší projekty/startupy, které budou mít také možnost u něj získat investici ve výši 10 000 euro za 5% svého obchodního podílu (maximální možná investice je 100 tisíc euro).

hlavni

Přečtěte si takéBrněnští Two Bits spouští novou verzi svého cestovatelského startupu Tripomatic. Takhle vypadá

Hlavním obsahem programu Pioneers Unplugged v Brně bude jinak představení několika nových inovativních projektů a hang out s mezinárodním mentorem jednoho z partnerů, akcelerátorem z Indie, USA nebo UAE. V rámci podpory technologického partnera proběhne také představení nejnovějších softwarových a hardwarových technologií a diskuze na téma „Jak globální technologická firma vidí 21. století“. Do akce se jinak podle Lukáše Forala z Opiferu zapojilo aktivně také přibližně 107 fakult z Moravy a Bratislavy.

Přihlášky můžete vyplnit zde (deadline = 31.7.2014). Místo a čas konání: Vysoké učení technické, Božetěchova 2 – Brno, 23. září 2014.

opiffer

foto: Jan Nechvíle