Podívejte se, jak to vypadá v moderním coworkingu HubHub na pražských Příkopech

Michal PtáčekMichal Ptáček

hubhub-kancelare-1
0Zobrazit komentáře

Praha se díky své ekonomické síle, strategické poloze a stále většímu množství podnikajících lidí stala v posledních letech poměrně významnou destinací pro tuzemské i zahraniční coworkingové poskytovatele. Jejich pobočky v našem hlavním městě rostou doslova jako houby po dešti a brzy se tak na Národní třídě dočkáme například otevření kampusu nekorunovaného coworkingové krále WeWork nebo jeho evropského konkurenta Spaces. Ty tak doplní už léta fungující Impact Hub, Opero, Node5, WorkLounge nebo například nedávno otevřený Business Link v pražských Holešovicích.

Všechny tyto prostory kromě snahy nalákat zajímavé jednotlivce i celé firmy z okolí spojuje jedna věc. Jejich interiéry jsou totiž díky spolupráci s nejlepšími místními architekty a designéry promyšlené do sebemenšího detailu a bez výjimky potvrzují, jak moc se trh v tomto ohledu za několik posledních let posunul.

Dalším kandidátem v tomto směru je nedávno otevřený HubHub, který na pražských Příkopech nabízí pracovní prostory o rozloze 2 000 m2 pro přibližně 250 nájemců a kterému se podařilo do svých útrob hned do startu nalákat tuzemské firmy, jako jsou knihkupectví Martinus.cz nebo startupy Productboard a Letgo. A sídlí tu i nový český country manažer Revolutu David Pavliska.

hubhub-prague-4

Coworking

„Pro HubHub jsme se rozhodli poměrně rychle – přesvědčila nás skvělá lokalita, moderní design, dynamické prostředí a výborné reference. Coworking pro nás byl jasnou volbou i proto, že klasické kanceláře dnes vyžadují vázanost na tři až pět let, což je pro rychle rostoucí firmy nevýhodné,“ řekl v září pro CzechCrunch ředitel Letgo pro střední Evropu Jakub Kováč.

Interiér HubHubu si vzalo na starost architektonické studio Perspektiv, které má za sebou realizaci kanceláří pro společnosti jako Trask, STRV, Accolade nebo The Funtasty. O tom, že se i v tomto případě dílo podařilo, svědčí i výsledky realitní soutěže CIJ Awards, z níž si minulý týden odnesl HubHub titul „Best Rising Star“.

Mezinárodní poskytovatel pracovních prostor HB Reavis, který coworkingovou síť HubHub ve střední Evropě provozuje, se navíc v Praze plánuje rychle dál rozrůstat. Na současné adrese Na Příkopě 14 přidá dalších 1 500 metrů čtverečních a v nově zrekonstruovaném Paláci ARA na Jungmannově náměstí se v první třetině příštího roku stane největším nájemcem na ploše větší než 2 500 metrů čtverečních.

Lokalita: Praha 1, Česká Republika
Datum dokončení: 2018
Velikost: 2 000 m2
Architekt: Studio Perspektiv
Foto: BoysPlayNice

hubhub-prague-6

Recepce

hubhub-prague-7

Recepce

hubhub-prague-1

Coworkingový prostor

hubhub-prague-3

Privátní kancelář

hubhub-prague-4

Coworking

hubhub-prague-5

Kancelář

hubhub-prague-8

Koridor

hubhub-prague-9

Breakout zóna

hubhub-prague-10

Coworking

hubhub-prague-11

Kuchyně

hubhub-prague-22

Kuchyně

hubhub-prague-12

Coworking

hubhub-prague-15

Event space

hubhub-prague-16

Coworking

hubhub-prague-17

Hot desk

hubhub-prague-18

Hot desk

hubhub-prague-19

Zasedací místnosti

hubhub-prague-20

Odhlučněná budka

hubhub-prague-21
hubhub-prague-13

Koupelna

Diskuze (0)

Novinka

Anonym