Product Hunt ve spolupráci s Indie Hackers chystá hackathon s výhrami za 250 tisíc dolarů

0Zobrazit komentáře

Pokud spouštíte nový startup nebo vydáváte zásadní update pro již stávající, bude dost pravděpodobně server Product Hunt, který pravidelně doporučuje ty nejzajímavější produkty, jedním z prvních míst, kde o něm budete chtít zmínku. Komunita serveru, který založil Ryan Hoover, vyrostla na stovky tisíc aktivních uživatelů měsíčně a nyní se spojuje s dalším komunitním projektem Indie Hackers k zahájení netradičního měsíčního hackathonu.

Ten je k dispozici pro tvůrce z celého světa, kteří mají během jednoho měsíce za úkol vytvořit ucelený produkt, který bude poté promován právě na obou zmíněných serverech a vyhodnocený odbornou porotou. Ve hře jsou ceny v hodnotě přibližně 250 tisíc dolarů, které obsahují mimo jiné letenky, hotel a vstup na konferenci TechCrunch Distrupt 2018 v San Franciscu, kredit na servery u AWS či založení firmy v USA přes službu Stripe Atlas.

tesla-4

Přečtěte si takéTesla chce otevřít novou továrnu v Číně, která by měla urychlit produkci Modelu 3Tesla chce otevřít novou továrnu v Číně, která by měla urychlit produkci Modelu 3

Uzávěrka přihlášek do hackathonu je 29. října – vše pak začíná 1. listopadu, s tím, že projekty by měly být hotové do 30. listopadu. Vyhodnocení všech nápadů bude k dispozici 7. prosince. Kromě možnosti práce na dálku a propojení se stejně smýšlejícími lidmi je možné hostovat hackathon v rámci akce přímo u sebe v kanceláři nebo doma, což lze vybrat u přihlášení.

ph

ProductHunt

ihackers

IndieHackers

Diskuze (0)

Novinka

Anonym