Product Hunt ve spolupráci s Indie Hackers chystá hackathon s výhrami za 250 tisíc dolarů

Pokud spouštíte nový startup nebo vydáváte zásadní update pro již stávající, bude dost pravděpodobně server Product Hunt, který pravidelně doporučuje ty nejzajímavější produkty, jedním z prvních míst, kde o něm budete chtít zmínku. Komunita serveru, který založil Ryan Hoover, vyrostla na stovky tisíc aktivních uživatelů měsíčně a nyní se spojuje s dalším komunitním projektem Indie Hackers k zahájení netradičního měsíčního hackathonu.

Ten je k dispozici pro tvůrce z celého světa, kteří mají během jednoho měsíce za úkol vytvořit ucelený produkt, který bude poté promován právě na obou zmíněných serverech a vyhodnocený odbornou porotou. Ve hře jsou ceny v hodnotě přibližně 250 tisíc dolarů, které obsahují mimo jiné letenky, hotel a vstup na konferenci TechCrunch Distrupt 2018 v San Franciscu, kredit na servery u AWS či založení firmy v USA přes službu Stripe Atlas.

tesla-4

Přečtěte si takéTesla chce otevřít novou továrnu v Číně, která by měla urychlit produkci Modelu 3

Uzávěrka přihlášek do hackathonu je 29. října – vše pak začíná 1. listopadu, s tím, že projekty by měly být hotové do 30. listopadu. Vyhodnocení všech nápadů bude k dispozici 7. prosince. Kromě možnosti práce na dálku a propojení se stejně smýšlejícími lidmi je možné hostovat hackathon v rámci akce přímo u sebe v kanceláři nebo doma, což lze vybrat u přihlášení.

ph

ProductHunt

ihackers

IndieHackers