Takto by měla vypadat nová vlajková loď Samsungu, Galaxy S8, která vyjde už za měsíc

samsung
0Zobrazit komentáře

V poslední době se tolik mluví o další generaci iPhonů, že se úplně zapomíná na konkurenci, která však rozhodně neusíná na vavřínech a ba naopak, je například co se hardwaru týče, dokonce několik let napřed. Nyní se největší konkurent Applu, Samsung, připravuje na oficiální představení svého očekávaného modelu Galaxy S8, které proběhne 29. března v New Yorku.

Vlajková loď Samsungu by měla podle všeho obsahovat 5,8 palcový SuperAMOLED displej, nový procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4GB RAM, 12 megapixelový fotoaparát a interní úložiště o kapacitě 64GB se vstupem pro MicroSD. Nabíjení pak bude možné prostřednictvím USB-C nebo bezdrátové technologie. To jsou předpokládané parametry, které se mohou mírně lišit.

https—www.proterra.com-wp-content-uploads-2016-09-4_PROTERRA-CATALYST-BUS

Přečtěte si takéTento startup, který chce být Teslou mezi autobusy už získal přes 8 miliard na investicíchTento startup, který chce být Teslou mezi autobusy už získal přes 8 miliard na investicích

Až dosud ovšem nebyla známa ani orientační podoba telefonu, kterou si Samsung úspěšně nechává pro sebe, až do slíbeného představení. Evan Blass, známý „leaker“ mobilních zařízení ovšem na svém Twitteru ukázal možnou, a velmi pravděpodobnou, podobu nového Galaxy S8, který podle něj bude mít zaoblený displej, s plochou protáhlou až do krajů, a ztratí fyzické tlačítko, které měla předchozí verze s označením S7.

Nakolik se tento tip blíží pravdě, se dozvíme ke konci března. Vzhledem k uspěšné historii podobných odhadů Blasse to ovšem vypadá, že se fanoušci androidího krále mají na co těšit. Novinka se navíc podobou blíží i konceptu iPhonu 8, o kterém jsme se zmiňovali nedávno.

Foto: Steel Drake / Behance, Evan Blass

Diskuze (0)

Novinka

Anonym