Toto je představa Rolls Royce o autonomním vozidle budoucnosti

Michal BenatzkyMichal Benatzky

eleanor-can-give-passengers-information-about-their-trip-and-upcoming-appointments-for-the-day
0Zobrazit komentáře

Vývoj v automobilovém průmyslu se v posledních letech ubírá jasným směrem. Nejen zavedené automobilky, ale také velcí hráči v oblasti technologií jako je Google nebo Apple, se totiž předhánějí v tom, kdo jako první vypustí na silnici vozidlo, které ke svému provozu nebude vyžadovat zásahy řidiče.

Nyní svou vizi budoucnosti představila také snad nejkonzervativnější automobilka ze všech. Noční můra všech osobních řidičů světové elity nese název Rolls Royce Vision 100 a je ukázkou toho, jak si autonomní budoucnost představují gentlemani z Goodwoodu.

avast

Přečtěte si takéČeský Avast vytvořil aplikaci, která vyřeší váš problém s přeplněnou fotogalerií a místem v iPhonuČeský Avast vytvořil aplikaci, která vyřeší váš problém s přeplněnou fotogalerií a místem v iPhonu

I přes futuristický design si koncept zachovává křivky, které jsou pro Rolls-Royce typické po celá desetiletí. Podobně tomu není ani v interiéru, který spíš než kokpit auta připomíná luxusní obývák. Před sedačkou, která působí spíše jako pohovka se totiž nenachází žádná přístrojová deska, nýbrž obří OLED obrazovka připomínající televizi.

Kromě pohodlného nábytku se o komfort cestujících bude starat také elektronická osobní asistentka jménem Eleanor, která bude kromě informací o jízdě poskytovat také například manažerské funkce spojené s plánováním majitelova programu.

the-car-also-comes-with-its-own-personal-artificial-intelligence-assistant-named-eleanor passengers-can-sit-back-and-watch-a-show-on-a-giant-oled-screen-that-takes-up-the-entire-wall-of-the-front-cabin the-backseat-comes-with-a-silk-sofa-that-seats-two-the-car-is-basically-a-moving-living-room-as-theres-no-access-to-a-steering-wheel-with-the-car-driving-on-its-own the-concept-car-is-rolls-royces-vision-for-a-luxurious-driverless-car-of-the-future

Diskuze (0)

Novinka

Anonym