Program Warner TV v Česku: Čeká vás Beetlejuice, Vesmírná odysea i Batman se Supermanem

Kromě klasických filmů na nové stanici Warner Bros. Discovery uvidíte i seriály Smallville, Hranice nemožného, Super drbna nebo Uklízečka.

Michal MančařMichal Mančař

batman-1989

Foto: Warner Bros.

Batman z roku 1989 v podání Michaela Keatona

0Zobrazit komentáře

Začátek vysílání Warner TV je v Česku naplánován na 2. dubna. Nový a bezplatný kanál chce k televizním obrazovkám přilákat diváky nabídkou společnosti Warner Bros. Discovery, do níž patří klasická dramata i superhrdinské snímky. Podívejte se na ty největší hity z programu Warner TV na první měsíce.

Warner TV bude volně dostupná v pozemním vysílání DVB-T2 v nižší kvalitě, HD vysílání přinese nový kanál u placených partnerů jako Magenta TV nebo Vodafone TV. Program poběží čtyřiadvacet hodin denně a kromě filmů z portfolia společnosti Warner Bros. Discovery přinese i seriály od těch romantických až po kriminálky. Přinášíme vám první pohled na to nejzajímavější z programu Warner TV pro duben a květen.

Sci-fi úterky

Každé úterý v osm hodin večer můžete na Warner TV pravidelně sledovat klasiky vědeckofantastického žánru. Hned premiérový den stanice nabídne těžký kalibr v podobě Vesmírné odysey od Stanleyho Kubricka, který adaptoval dílo jednoho z nejuctívanějších autorů žánru Arthura C. Clarka. Koncem května na vás zase čeká hororová komedie Beetlejuice, která se už brzy dočká pokračování.

2. dubna – 2001: Vesmírná odysea
9. dubna – Westworld
16. dubna – Žena ve vodě
23. dubna – Pitva mimozemšťana
30. dubna – Zrození
7. května – 2010: Druhá vesmírná odysea
14. května – Pleasantville: Městečko zázraků
21. května – Astronaut
28. května – Beetlejuice

Páteční trháky

Konec pracovního týdne na Warner TV znamená cenami ověnčená dramata. Hned v pátek 5. dubna ve 20:00 můžete zhlédnout starší verzi oblíbeného snímku Zrodila se hvězda ze sedmdesátých let. Tedy bez Lady Gaga a Bradleyho Coopera, zato s Barbrou Streisandovou a Krisem Kristoffersonem. Začátkem května zase budou k vidění Madisonské mosty s na Oscara nominovanou Meryl Streepovou.

5. dubna – Zrodila se hvězda
12. dubna – Purpurová barva
19. dubna – Byl jsem při tom
26. dubna – Loučím se, děvče
3. května – Madisonské mosty
10. května – Rachel, Rachel
17. května – Jmenuji se Sam
24. května – Alice už tu nebydlí
31. května – Selena

Neděle se superhrdiny

Než vypukne nový týden, rozloučí se s vámi Warner TV v superhrdinském stylu. Každou neděli od osmi hodin si můžete pustit klasické snímky inspirované slavnými komiksy. Duben a květen budou patřit těm nejslavnějším – v devadesátkové filmové sérii Batman a v o dekádu starším Supermanovi s Christopherem Reevem.

7. dubna – Batman
14. dubna – Batman se vrací
21. dubna – Batman navždy
28. dubna – Batman a Robin
5. května – Superman
12. května – Superman II
19. května – Superman III
26. května – Superman IV: The Quest for Space
2. června – Superman II: The Richard Donner Cut

Kromě tematických úterků, pátků a nedělí s filmovými klasikami Warner TV vyplní své 24hodinové vysílání také většinou staršími seriály. Už teď láká na skvělou sci-fi sérii Hranice nemožného neboli Fringe (od pondělí do pátku v 18 hodin) či příběhy ze Supermanova mládí ve Smallville (každý den ve 12:30). Kdo neholduje žánru sci-fi, toho potěší romantika i komedie v seriálu Super drbna (celý týden od 16 hodin), napínavá Uklízečka (pátky od 22:00) nebo Policajti z L. A. (vždy ve středu v deset večer).

Přesnější podobu programu nová stanice odhalí až blíže dubnovému spuštění a chce ho aktivně upravovat podle preferencí diváků. „Obsah našich volně vysílaných kanálů adaptujeme na míru danému trhu. Musíme nejprve spustit provoz a pak uvidíme, co funguje, a podle toho přizpůsobíme nabídku,“ uvedl při představení Warner TV v Česku Jamie Cooke z vedení Warner Bros. Discovery.

WBD na českém trhu brzy představí nejen Warner TV, ale také streamovací službu Max. Ta vznikne proměnou stávajícího HBO Max a jeho nabídku rozšíří o reality show a dokumenty z kanálu Discovery nebo sportovní přenosy Eurosportu. Během letních olympijských her v Paříži svým předplatitelům dokonce poskytne kompletní přenosy bez nutnosti objednání doplňkového sportovního balíčku.

house-of-dragon

Přečtěte si takéStreamovací služba Max dorazí do ČR v květnu. Láká trailery na Rod drakaStreamovací služba Max dorazí do Česka v květnu. Už teď láká dvěma novými trailery na Rod draka

Diskuze (0)

Novinka

Anonym