Vychází nová audiokniha od autora knihy Steve Jobs, která popisuje, jak přemýšleli největší inovátoři

jobsgateswozniak
0Zobrazit komentáře

Když se psal rok 2011 a Walter Isaacson vydal svojí prozatím nejobsáhlejší knihu s názvem Steve Jobs, na které pracoval po dlouhá léta, pravděpodobně vůbec netušil, že se z ní stane jeden z nejprodávanějších titulů posledních let. Spolu s knihou vyšla i audiokniha, která je k dispozici s kvalitním českým dabingem.

Server Audiotéka.cz nyní představil novinku z rukou stejného autora – Inovátoři, která popisuje život inovátorů, kteří stáli za těmi nejzásadnějšími událostmi v digitálních dějinách. V audioknize se objeví postup myšlení, náhled na kreativitu a řešení problémů u lidí jako Bill Gates, Steve Wozniak, Larry Page, Robert Noyce a v neposlední řadě samozřejmě i Steve Jobs.

Preview Day Two At The 2014 Paris Motor Show

Přečtěte si takéPodívejte se, jak revoluční autopilot v Tesle zachránil řidiče od bouračky (video)Podívejte se, jak revoluční autopilot v Tesle zachránil řidiče od bouračky (video)

Ti všichni a mnoho dalších měli na svědomí zásadní pokroky nebo vynálezy v oborech programování, tranzistorů, mikročipů, videoher, osobních počítačů, software nebo internetu obecně. Ve skoro 22 hodin dlouhém záznamu slovem provází Vladislav Beneš (hlas Pierce Brosnan nebo Richard Gere), který může pro někoho být v češtině příjemným osvěžením, oproti Martinu Stránskému u první biografie.

Ukázka:

Diskuze (0)

Novinka

Anonym