Vývojářské studio STRV otevírá po Los Angeles, San Franciscu a Praze brněnskou kancelář

0Zobrazit komentáře

České STRV, které začínalo kdysi pod identitou uLikeIT, poté přešlo na Strive a název pak ještě jednou zkrátilo, si přichystalo před koncem roku, pro někoho neočekávanou novinku, z které budou mít radost především vývojáři na druhé straně republiky. Po kancelářích v Praze, New Yorku, San Franciscu nebo Los Angeles se totiž podařilo spustit s předstihem i Brno.

V Brně bude prostor, který je umístěn v Titanium Business Complex, alokován především pro vývojáře, kterých je tam momentálně 10, s předpokládanou kapacitou až pro 30 lidí. Podle vlastních slov se STRV podařilo spustit další pobočku o několik měsíců dříve právě díky tomu, že se jim skvěle daří v expanzi na americkém trhu a hodí se jim další talenti. Dokonce tak, že už po několika letech nemají potřebu aktivně vyhledávat nové zákazníky – přicházejí sami.

tom-krcha

Přečtěte si takéČech Tom Krcha, který patří mezi klíčové designery Adobe, se představí v ČRČech Tom Krcha, který patří mezi klíčové designery Adobe, se představí v ČR

Lubo Smid, COO a spoluzakladatel pak dodává:

„Expanzi do Brna jsme zvažovali delší dobu. Otevření brněnské kanceláře vzešlo ze zájmu lidí pro nás pracovat, ale nechtěli se stěhovat za prací do Prahy. Původně jsme mysleli, že kancelář otevřeme až v únoru či březnu, ovšem po našem oznámení expanze do Brna se zvedla vlna zájmu ze strany brněnských vývojářů. Kancelář jsme tak otevřeli výrazně dříve, protože jsme nechtěli o technologický talent, který se nám nabízel, přijít.“

STRV mimo jiné pokračuje i na vývoji vlastních aplikací a projektů, mezi kterými zůstává a stabilně roste rozvozový projekt Ordr, s doručením jídla do 10 minut k zákazníkovi, nebo seznamka pro gaye s názvem Surge (původně Lavendr), která vzbudila zájem i u Seana Rada, CEO Tinderu.

Podle našich informací by se zásadních změn měla kromě dalších dočkat i pražská pobočka, pro kterou se momentálně budují nové, kapacitnější prostory v Karlíně na Praze 8.

STRV

STRV je česká technologická společnost zaměřující se na vývoj softwarových…

Klíčoví lidé

lubo-smid3

Lubo Smid

CEO