Spoluzakladatel startupu Futurelytics Mirek Černý míří za Janem Řežábem do Goodbaby

Zakladatel a původní CEO Socialbakers, Jan Řežáb

0Zobrazit komentáře

Před zhruba 5 měsíci vyrazil zakladatel Socialbakers – Jan Řežáb vstříc nový výzvám a stal se executive directorem a zároveň CEO pro digitální technologie v čínské firmě Goodbaby International, vyrabějící například inovativní kočárky a dětské sedačky.

Od té doby svůj tým rozšířil o několik nových jmen včetně bývalých spolupracovníků, nedávno například jednoho ze zakladatelů a technického ředitele (CTO) Socialbakers Martina Homolku, který už v Goodbaby působí na identické pozici technického ředitele.

john-1

Přečtěte si takéTým vývojářů z českého Shipita, prodaného za stovky milionů, přechází za Řežábem do GoodbabyTým vývojářů z českého Shipita, prodaného za stovky milionů, přechází za Řežábem do Goodbaby

Nyní se tým okolo Řežába opět rozrůstá o další zajímavou osobnost, to když se novým šéfem dat v Goodbaby stává Mirek Černý, kterého můžete znát především jako spoluzakladatele a technického ředitele analytického startupu Futurelytics, který loni ukončil svůj provoz.

“Nyní máme skvělou šanci implementovat velmi zajímavé big data analytiky na tak velkou firmu jako Goodbaby, kde máme pořád dostatečně volnosti připravovat interně kreativní projekty a udělat na firmu co nejlepší pozitivní dopad”, říká Mirek Černý, šéf dat GoodBaby.

Jan Řežáb k tomu pak dodává:

“Neustále nabíráme nové chytré lidi, kteří chtějí spolupracovat ať už na našich Big data projektech, nebo na našem ekosystému s aplikacemi pro děti, který připravujeme”, dodává.

Zajímavostí mimo jiné je, že do karlínského tech hubu společnosti, který obsahuje jak R&D, tak nově také centrum pro data, se v listopadu loňského roku přesunul například i celý vývojářský tým společnosti Shipito, kterou založil a následně prodal Čechoameričan John Vanhara.

1

Nová posila Goodbaby, Mirek Černý