Apple vyřešil problém s výdrží iPhonu 6. Nyní zvládne až 25 hodin bez nabíječky

case
0Zobrazit komentáře

Zásadní procento zákazníků od Applu v průběhu spousty let požaduje, aby se zaměřil u svých nových kousků iPhonu na výdrž baterie, která v průběhu let, díky zvyšování výkonu, dostává pěkně zabrat. Řešením na cesty je tak koupě powerbank, která dokáže telefon několikrát dobít a tím zajistit jeho delší funkčnost i bez přístupu k zásuvce nebo notebooku.

I tak je ale tohle řešení pro někoho nepraktické a proto to Apple vyřešil elegantně – tak, že budete muset znovu sáhnout do kapsy, vylovit 99 dolarů, v přepočtu asi 2455 Kč a koupit si chytrý obal, který zároveň slouží jako přídavná baterie. Ten dokáže u modelů iPhone 6 a 6S prodloužit výdrž na baterii až o 25 hodin pro telefonování nebo 18 hodin pro využití LTE internetu.

uber

Přečtěte si takéUber získal další obrovskou investici a posunul svoji hodnotu na v přepočtu 1,55 bilionu korunUber získal další obrovskou investici a posunul svoji hodnotu na v přepočtu 1,55 bilionu korun

To je na jednu zprávu zajímavá novinka pro uživatele, ale o to horší pro některé výrobce podobného příslušenství, kteří pravděpodobně zaznamenají zásadní propad ve svých tržbách. Největší konkurent v podobném směru byl výrobce Mophie, který za stejnou cenu ale nabízí o 10 hodin kratší životnost baterie na jedno nabití. Apple navíc umí u svého „obalu“ propojit zobrazení zbývajícího času na baterii přímo v iOS, informuje Pocket Lint.

Apple se obecně vyžívá v podobných nápadech, kdy nechá konkurenci několik let fungovat a pak přijde s něčím, co jí dokáže bez problému konkurovat, protože odstraňuje některé vady nebo přináší zásadní vylepšení. Jako třeba nedávné představení stylusu Pencil, který je přímou konkurencí pro speciální tužtičku od FiftyThree.

MGQL2_AV1_GOLD
MGQL2_AV2
MGQL2_AV3
MGQL2_AV4

Foto: Apple

Diskuze (0)

Novinka

Anonym