Budějovický Bohemiasoft spouští online pokladnu Kasareal pro elektronickou evidenci tržeb

kasareal3

O jednom z projektů české softwarové společnosti Bohemiasoft, která sídlí v Českých Budějovicích jsme psali nedávno s souvislosti s nástrojem na jednoduchou tvorbu webů Zombeek. Nyní si ovšem firma připravila další novinku, která souvisí s aktuálním tématem elektronické evidence tržeb, která chtě nechtě postihne nejen fyzické podnikatele, ale i e-shopy.

S tím chce Bohemiasoft pomoci prostřednictvím nového projektu s názvem Kasareal, který nabízí v jednoduchém rozhraní elektronickou evidenci tržeb za fixní měsíční poplatek bez vstupní investice, a to zvlášť pro jednoduché vydávání účtenek s kompletní podporou a zvlášť pro e-shopy, kde se vše propojí přímo se systémem internetového obchodu. Z povahy firmy lze navíc ve vyšší placeném plánu zároveň i e-shop vytvořit.

tesla-5

Přečtěte si takéTesla otevřela nový showroom, který je mnohem dostupnější českým zákazníkůmTesla otevřela nový showroom, který je mnohem dostupnější českým zákazníkům

Rozhraní pak nabízí přímé propojení s prodávanými produkty, vystavování dokladů, jejich tisk, zařazení slevových kupónů, kompletní správu objednávek nebo samozřejmě i zmíněné napojení na e-shop a hlídání skladových zásob či správu kamenných prodejen. Vše je pravidelně zálohováno online a systém lze využít i z mobilního telefonu.

kasareal2

Základní plán začíná se 3 měsíci zdarma na odzkoušení a poté pokračuje fixním poplatkem 49 korun za měsíc a to pro všechny funkce mimo propojení a správy e-shopu. Pro to už je třeba využití dražšího plánu za 300 korun, který umí řídit jeden nebo několik e-shopů a kompletní skladové zásoby.

kasareal

Bohemiasoft prostřednictvím Kasareal navíc slibuje, že při využití jejich systému již není pro běžné potřeby EET třeba využívat dalších pokladních systémů, které se samozřejmě staly terčem mnoha obchodníků a velkých operátorů, kteří je nabízejí jako kompletní řešení pro evidenci za vyšší stovky korun měsíčně.