Tesla otevřela nový showroom, který je mnohem dostupnější českým zákazníkům

Filip HouskaFilip Houska

tesla-5
0Zobrazit komentáře

Tesle se opět podařilo o kus blíže přiblížit českým a slovenským zákazníkům. Automobilka Elona Muska totiž otevřela další evropský showroom ve Vídni, který se zároveň stává vlajkovou lodí všech rakouských prodejen. Velkým plusem pro Čechy a Slováky je možnost se domluvit bez potíží česky. Post odborného prodejce totiž zastává český specialista na elektromobily.

Nový vídeňský showroom se nachází na ulici Herrengasse 3 v samotném centru. Tímto umístěním se značně zlepšuje přístupnost pro veřejnost, protože původní showroom okupoval městskou periférii. Uvnitř samotné prodejny se mohou návštěvníci těšit na přehlídku současné produkce.

facebook_1214_1

Přečtěte si takéFacebook má plány se stát novým Netflixem. Začíná jednat s televizními producentyFacebook má plány se stát novým Netflixem. Začíná jednat s televizními producenty

Lze tam najít vozidla Model S, Model X a v příštím roce také cenově přístupnější Model 3. Do budoucna bude možné i přímé vyzvednutí nového vozu z této prodejny, nikoliv z kompletačního střediska v Nizozemsku, jako je tomu dosud.

tesla-1

Nejen, že se showroom nachází poměrně blízko Česku a Slovensku, ale také má ve svých řadách českého zástupce. Je jím Dominik Hasala ze společnosti ELECTRIC PARK, specialista na elektromobily a znalec této revoluční automobilky. Zájemcům tak může ve svém rodném jazyce poradit s čímkoliv, co se týká nejnovějších iniciativ Tesla Motors.

tesla-4
tesla-2
tesla-3
tesla-6

Diskuze (0)

Novinka

Anonym