Credo TV: Comprimato o investorech, raisování kapitálu a rozdílu mezi USA a ČR

Michal PtáčekMichal Ptáček

0Zobrazit komentáře

Jak už jsme nedávno avizovali, Credo Ventures a Czechcrunch sa dali dohromady aby vytvořili nový video seriál o startupech. V něm Credo, konkrétně Andrej Kiska bude formou 10 minutových rozhovorů zpovídat zajímavé osobnosti české, slovenské, ale i zahraniční startupové scény. Začínáme hned z ostra samozřejmě první epizodou, ve které se představí Jirka Matela, spoluzakladatel a CEO startupu Comprimato, který před pár týdny ohlásil investici ve výši 1 milionu euro, kterou získal právě od Credo Ventures a také brněnského Y Soft Venture Capital.

Hlavními tématy rozhovoru bylo: Comprimato a investoři. Kromě popsání rozdílů mezi investory v USA a ČR, Jirka objasnil, proč se nakonec rozhodl právě pro lokálního investora v podobě dua Credo Ventures a Y Soft Venture Capital a také se podělil o pár tipů pro startupy, které právě o získání investice uvažují.

10659288_569086706531167_3179868149064603380_n

Přečtěte si takéBrněnské Comprimato získává investici ve výši 1 milionu euroBrněnské Comprimato získává investici ve výši 1 milionu euro

1: Za roztřepaný obraz na začátku a konci videa se omlouváme. Protože jde o pilotní díl, víme, že nám to pro jednou odpustíte :)

2: Video přehrajete kliknutím na play button nahoře, případně si to zamiřte rovnou na náš CzechCrunch TV kanál na Youtube.

Rubriku Investice podporujíxtb_online-investing_logo_rgb-1jet-investment_logo_srgbjt-bankaamundi