Konečně můžete zahodit svůj iPhone. Apple „vyřešil“ problém s iMessages

icecream
0Zobrazit komentáře

Znáte to, používali jste některé zařízení od Applu, tedy převážně ty, které disponují iMessage funkcí a pak jste switchnuli na jinou platformu nebo zahodili původní číslo. Kamarádi i spousta důležitých kontaktů z iPhonu se vám snažila dopsat marně, i přesto, že ještě nedávno si s vámi vesele vypisovali (pokud si tedy nezapnuli funkci, kdy se zprávy při neplatném pokusu zašlou jako SMS).

samsung

Přečtěte si takéSamsung oznámil pokles celkového zisku o 60%, zisk z mobilních telefonů klesl o 74%. Naopak Apple zvýšil zisk o 11.3%Samsung oznámil pokles celkového zisku o 60%, zisk z mobilních telefonů klesl o 74%. Naopak Apple zvýšil zisk o 11.3%

Problém byl v tom, že Apple neuměl odstranit původní číslo / zařízení z iMessage systému a tak většinou zprávy odešly, ale nikdy nedorazily příjemci. Dosud bylo nutné založit úplně novou appleidentitu. Super, že? No a tak si Apple řekl, že by bylo fajn umožnit svým uživatelům odstranit číslo z iMessage systému – nejlépe automaticky a přes web.

Je to tady a v tichosti byla spuštěna služba, která spoustě uživatelům zachrání nervy. Stačí jednoduše zadat číslo, dorazí verifikační SMS zpráva a od problému máte pokoj.

foto: Placeit