Necelý týden mu stačil, aby vyprodal O2 arenu. Proto 50 Cent zahraje v Česku hned dvakrát

Slavný rapper se do Prahy vrací po dvanácti letech. A pro velký zájem přidává rovnou druhý koncert.

Filip HouskaFilip Houska

Americký rapper a podnikatel 50 Cent

0Zobrazit komentáře

„Go, go, go, go, go, go, go, shorty, it’s your birthday, we gon‘ party like it’s your birthday, we gon‘ sip Bacardi like it’s your birthday…“ To je jen jedna část ze stovek textů, které duní v reproduktorech nejednoho fanouška 50 Centa. Tento slavný americký rapper se navíc brzy znovu objeví v Praze a díky velkému zájmu o vstupenky rovnou dvakrát. Hiphopová legenda totiž vyprodala 02 arenu, proto přibyl ještě jeden termín.

Česká republika není jednomu z nejznámějších rapperů světa cizí. Hrál zde už dvakrát – v letech 2007 a 2010. A pokaždé v pražských Holešovicích. Teď 50 Cent zamíří rovnou do 02 areny, kterou na svůj seznam zastávek v rámci aktuálního turné přidal na poslední chvíli. A podle všeho byl o jeho přítomnost v hlavním městě velký zájem.

Původně zde měl autor legendárních megahitů jako In Da Club, Wanksta nebo Candy Shop vystoupit jen v jeden termín, konkrétně 18. října. Fanoušci však koncert za necelý týden vykoupili, proto pořadatelé spolu s manažery 50 Centa přidali další datum – pondělí 17. října od 20 hodin. Vzhledem k tomu, že jde o relativně čerstvou zprávu, vstupenky jsou stále k dispozici.

Letošní říjen bude pro tuzemské příznivce rapu poměrně výživný. Ve stejné hale zahraje o týden dříve i Kendrick Lamar, který patří mezi nejoceňovanější rappery současnosti, což s aktuální deskou Mr. Morale & the Big Steppers jen potvrdil. Nepodařilo se mu však to, co 50 Centovi – lístky na 10. října, kdy Kendrick Lamar v Praze zahraje, jsou pořád v prodeji.

Vyprodaná O2 arena ale není ničím novým. Před pár týdny v ní vystupoval popový idol a bývalý člen boybandu One Direction Harry Styles. Ten vyprodal i vstupenky za pódium. Absolutní šílenství se strhlo také v roce 2019 okolo zpěvačky Billie Eilish, která vyprodala svůj koncert ve Foru Karlín za čtyři minuty – a pro velký zájem zahrála právě v O2 areně.

Načítám formulář...

Diskuze (0)

Novinka

Anonym