Nový James Bond má být stále britský muž. Producentka slavné filmové série naznačuje, kdo by to mohl být

Tomáš ChlebekTomáš Chlebek

craigccwatch

Foto: Universal / CC

Daniel Craig v roli Jamese Bonda

0Zobrazit komentáře

Je tady další vydání newsletteru CC Watch, kde shrnujeme nejzásadnější dění ve filmovém a televizním světě, upozorňujeme na zajímavé trailery a doporučujeme, co si pustit. V posledních dnech nás zaujala například diskuze kolem příštího představitele Jamese Bonda, která se opět stočila směrem k Idrisu Elbovi. Producentka série nic nepotvrzuje, herec ale má být jednou z možností.

Mezi upoutávkami si zase pozornost zvlášť zaslouží první scéna z nového Batmana, která neprozrazuje téměř nic z děje, ale nahání husí kůži. Závěr pak patří tradičně tipům ke sledování – obzvlášť doporučujeme dát šanci třeba novému zombie seriálu z Koreje.

Aby vám naše shrnutí a doporučení propříště neuniklo, můžete se k odběru newsletteru CC Watch přihlásit zde.

***

Co hýbe světem filmu a televize

Idris Elba jako James Bond: Tato možnost se mezi fanoušky obou probírá dlouho, teď ale přišla alespoň nesmělá poznámka od hlavní producentky franšízy Barbary Broccoli. Idris Elba je skutečně jednou z možností pro další vtělení agenta 007. „Je to úžasný herec,“ poznamenala v podcastu serveru Deadline. Zároveň ovšem dodala, že skutečný castingový proces ještě ani nezačal a vše může být jinak. Nicméně si shrňme základy – představitel Bonda musí být britský muž, a kvůli tlaku na posouvání hranic je možné, že jím nebude bílý heterosexuál. Kolik herců, co to splňuje, znáte a jsou tak oblíbení jako Elba?

idris-elba-netflix-the-harder-they-fall

Foto: David Lee/Netflix

Naposledy se Idris Elba objevil ve westernu Netflixu Tím tvrdší je pád

Sněhurka a sedm trpaslíků je špatný nápad, říká Peter Dinklage: První celovečerní animovaný film Disneyho má vzniknout v hraném remaku a studio se nedávno pochlubilo obsazením latinskoamerické herečky do hlavní role. Peter Dinklage, představitel Tyriona ve Hře o trůny, to považuje za nesmysl. „Chlubíte se rasovou vyvážeností a chcete natočit zpátečnický film o trpaslících v jeskyni,“ divil se v podcastu Marca Marona. Disney odpovědělo, že spolupracuje s lidmi s poruchami růstu a chce postavy ukázat bez zastaralých stereotypů.

Nejnavštěvovanější filmy a seriály týdne na ČSFD

Nejnavštěvovanější seriály:

  1. Devadesátky
  2. Archive 81
  3. Peacemaker
  4. The Book of Boba Fett
  5. Ozark

Nejsledovanější filmy:

  1. Spider-Man: Bez domova
  2. K zemi hleď!
  3. Eternals
  4. Vřískot
  5. Mnichov: Na prahu války

(Obsah ve spolupráci s ČSFD.)

Na co jsme zvědaví

Na internetu se objevil první klip přímo z očekávaného nového Batmana, který zachycuje útok na významném pohřbu. Neodhaluje žádné informace navíc oproti trailerům, nabízí ale lepší pohled na atmosféru, kterou tříhodinový psychologický horor bude mít. Bruce Wayne v tříminutové scéně vůbec nepromluví, jeho představitel ale nedávno zmínil, že jeho Batman bude jinak asi nejaktivnější ze všech dosavadních filmů. „Je to opravdu detektivní příběh,“ řekl magazínu MovieMakerThe Batman jde do kin 3. března.

***

Další zprávy, tipy na novinky a trailery, na něž jsme zvědaví, nebo výběr zajímavých filmů i seriálů, které stojí za vidění, najdete v kompletním vydání newsletteru CC Watch.

Pokračování nového newsletteru CC Watch si můžete přečíst zde.