Tvůrce Simpsonových Matt Groening vypustil první trailer svého očekávaného seriálu pro Netflix

Filip HouskaFilip Houska

062918_DISENCHANTMENT-MATTGROENING-NETFLIX_1

Beam, Luci, Elfo. 17. srpen 2018. Netflix.

0Zobrazit komentáře

Je tomu měsíc, co byly zveřejněny první informace o novém seriálu Disenchantment z dílen Matta Groeninga, autora kultovních počinů jako Simpsonovi a Futurama. Ten totiž uzavřel spolupráci s nejrozšířenější streamovací službou Netflix, na níž svůj chystaný počin 17. srpna uvede. A jelikož se jedná o Groeningovo dílo, který je po celém světě velmi uznávaný, těší se tento animovaný seriál velkému očekávání, což nově s prvním oficiálním trailerem graduje.

Jak se již vědělo dříve, seriálový děj se bude odehrávat v magickém světě nazvaném jako Dreamland. V něm se mají hlavních rolí ujmout zejména tři animované postavy, jmenovitě princezna a milovnice alkoholu Beam, elf Elfo a „osobní ďábel“ Luci, které se budou starat o příběhová témata jako „život a smrt“, „láska a sex“ a „udržení smíchu ve světě plného idiotů a utrpení“. Ve srovnání se Simpsonovými nebo Futuramou se tak nemá jednat o vyloženě seriál pro děti, nýbrž pro diváckou základnu dospělých.

062718_TESLA_1

Přečtěte si takéElon Musk odhalil parametry chystaného pick-upu Tesly. Má utáhnout až 136 tunElon Musk odhalil parametry chystaného pick-upu Tesly. Má utáhnout až 136 tun

První ukázky premiérové desetidílné série toho příliš mnoho neprozrazují (vyjma toho, že se princezna Beam ocitla uvnitř hradu, kde se setkala s králem, respektive svým otcem, který byl poněkud překvapený), nicméně lze z něj vypozorovat Groeningův ikonický rukopis a přímý odkaz na Simpsonovi a Futuramu. Netflix však patrně o tomto seriálu ví mnohem více a myslí si, že u diváků bude mít velký úspěch. Ostatně i proto si na další rok předobjednal dalších 10 dílů.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym