Tyto novinky nabídne nový iPhone 7

Michal BenatzkyMichal Benatzky

iphone7b
0Zobrazit komentáře

Představení další generace jablečného smartphonu, které s největší pravděpodobností proběhne opět v září, se kvapem blíží. S tímto faktem jde ruku v ruce také stále větší množství nejrůznějších úniků, které o chystaném smartphonu prozrazují oficiálně jinak zamlčované okolnosti.

Zatím nejjasnější fotografii zachycující nástupce modelu 6s zveřejnil francouzský server Nowhereelse.fr, který je podobnými a velmi často také přesnými úniky proslulý. Na zadním krytu zlaté barvy si můžeme všimnout výrazně většího foťáku, který má fotografické schopnosti iPhonu posunout zase o kus dále. Kryt také ukazuje, jak si Apple poradil s pro mnoho uživatelů nevkusnými proužky pro zlepšení příjmu signálu. Na každé straně by se měl nově objevit pouze jeden, přičemž ponechám bude proužek kopírující okraj smartphonu.

avast-prague-hq-main

Přečtěte si takéČeský Avast kupuje za 1,3 miliardy dolarů konkurenční AVGČeský Avast kupuje za 1,3 miliardy dolarů konkurenční AVG

Na fotografii bohužel nelze vidět, zda se ze spodní části telefonu opravdu odporoučel audio konektor pro sluchátka, kterému se Apple s největší pravděpodobností chystá dát definitivní sbohem. K novému iPhonu by tedy pro zachování funkčnosti sluchátek třetích stran měla být dodávána redukce pro Lightning konektor. Místo chybějící zdířky pro sluchátka by tím pádem mohl zaujmout druhý hlasitý reproduktor.
iPhone-7

Nový iPhone by měl dále dostat výkonnější čip A10 a 3 GB operační paměti. Větší model s označením „Plus“ se navíc nejspíš pochlubí duálním fotoaparátem. Vedle toho se od nového iPhonu očekává voděodolná konstrukce. K tomu se navíc Apple pravděpodobně konečně odhodlá nastálo ze své nabídky vyřadit variantu s 16GB interním úložištěm, které je v dnešní době nedostačující. Nejlevnější iPhone 7 tak nabídne 32 GB vnitřní paměti, informuje server Macrumors.

Trend klesajících prodejů jablečných smartphonů však iPhone 7 pravděpodobně nezvrátí. Je totiž spíše, než za plnohodnotnou novou generaci považován za výraznější upgrade stávající řady. Opravdu výrazných změn se tak iPhone dočká až v příštím roce.

Rubriku Tech podporujítrask-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym