Vyhledávač slev Skrz.cz kupuje jeden z největších tuzemských slevových serverů

skrz

Český slevový trh opět zaznamenal další zásadní změny, které souvisí s jeho konsolidací a upevněním pozice předních hráčů, kteří to povětšinou řeší odkupem celých konkurenčních projektů. Nedávno například SlevaDne.cz, která si pořídila slevový portál KuponPlus.cz a chystá se proinvestovat další desítky milionů korun.

Dalším v řadě je brněnský slevový server Vykupto.cz, který na českém trhu funguje zhruba 5 let a který byl prodán za neznámou cenu do rukou vyhledávače slev Skrz.cz, za kterým stojí Petr Kováčik a David Beška. Vykupto.cz by dále mělo fungovat na stávající doméně, ale změní obchodní model tak, že se bude více zaměřovat na fyzické zboží a přestane prodávat vouchery.

zetor

Přečtěte si takéVyhlášené italské studio, stojící za designem Ferrari, ukázalo nový koncept pro české traktory

Zakoupený slevový portál dokázal za 5 let své existence prodat přes milion slevových kupónů a hromadně ušetřit zákazníkům zhruba 1,5 miliardy korun. Díky propojení se Skrz.cz by na Vykupto mohly postupně přibývat nabídky nejen z kategorie zboží, ale i módy.

Petr Kováčik, spoluzakladatel a CEO Skrz.cz, dodává:

„Na trhu slevových serverů patří Vykupto.cz dlouhodobě mezi ty nejúspěšnější v prodeji zboží. To je zároveň oblast, na kterou se stále více zaměřujeme a vidíme v ní velký potenciál. Vykupto.cz je tak se svou početnou zákaznickou základnou pro nás zajímavé právě s ohledem na nabídku akčního nebo výprodejového zboží.“

vykupto

 

Vaclav Bedrich

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.