Amazon oficiálně spustil svoji službu Prime Video ve více než 200 zemích, včetně České republiky

amazonprimevideo-com_hires
0Zobrazit komentáře

V posledních týdnech se stále hlasitěji mluvilo o tom, že se aktuálně velmi populární pořad The Grand Tour, který vznikl na základě dohody mezi trojicí z původního automobilového pořadu Top Gear, o které jsme psali nedávno, a Amazonu, stal nelegálně nejstahovanějším seriálem za poslední léta. A není divu, oficiálně bylo totiž předplatné Amazon Prime Video omezeno jen na několik zemí.

Tento problém ovšem včerejším dnem skončil, protože Amazon oficiálně oznámil, že jeho služba Prime Video je nyní dostupná ve více než 200 zemích, odkud si ji lze předplatit. Nechybí samozřejmě ani Česká republika nebo Slovensko, kde začíná měsíční předplatné na 2,99 eurech, tedy zhruba 80 korunách pro první půlrok, poté na 5,99 eurech, respektive 162 korunách za měsíc.

casey-neistat

Přečtěte si takéOblíbený youtuber Casey Neistat ukončil denní vlog a prodal svůj startup za 25 milionů dolarůOblíbený youtuber Casey Neistat ukončil denní vlog a prodal svůj startup za 25 milionů dolarů

K dispozici je bez rozdílu země veškerá produkce Amazonu, zbytek titulů je bohužel pro Českou republiku, stejně jako v případě Netflixu, značně omezený. Veškeré seriály i filmy si vše ovšem dopředu stáhnout pro zhlédnutí v offline režimu a samozřejmě je i sledovat jak na mobilních zařízeních, tak na chytrých televizích.

topgear3