Internetový obchod Bonami od Mitonu expanduje na Slovensko

Internetový obchod Bonami, za kterým stojí Miton společně s Václavem Štruplem (ex-H1.cz) opět expanduje. Po loňském rozšíření na polský trh, je ode dneška také aktivní na Slovensku, kde funguje na doméně Bonami.sk.

Skladovky   Bonami

Přečtěte si takéBonami Václava Štrupla a Mitonu expanduje do Polska. Cílem pro rok 2014 jsou tržby v desítkách milionů korunBonami Václava Štrupla a Mitonu expanduje do Polska. Cílem pro rok 2014 jsou tržby v desítkách milionů korun

V tuto chvíli má slovenská verze Bonami zhruba 40 000 předregistrovaných členů, s tím, že do konce roku je v plánu dostat se na zhruba 200 tisíc.

„Slovenští zákazníci sice doposud mohli nakupovat na českém webu, ovšem spuštěním Bonami.sk se jim otevírají nové platební a dopravní možnosti, stejně jako možnost platit v eurech. S tím souvisí i marketing ve slovenštině, zákaznická podpora a prostě všechno, co ke komfortnímu online nákupu patří. V Praze jsme dali dohromady tým slovenských kolegů. I když budou kompletní agendu řešit z naší pražské kanceláře, zákazníci na Slovensku dostanou 100% servis,“ říká zakladatel Bonami Václav Štrupl.

Spoluzakladatel Mitonu Michal Jirák k tomu dodává:

„Zkušenost z úspěšného Zľavomatu ukazuje, že slovenští zákazníci chtějí plnohodnotné lokální služby. Bonami je dalším projektem, kterým se budeme ucházet o jejich přízeň, následovat by mělo rychle rostoucí Domodi“

Cílem slovenské verze je pro rok 2015 dosáhnout tržeb ve výši 1 milionu eur, v případě Bonami jako celku, je to poté obrat 200 milionů Kč ( loni Bonami dosáhlo obratu 100 milionů Kč).