Coinbase, bitcoinová platforma, raisuje 75 milionů dolarů

Screen Shot 2015-01-20 at 21.40.00
0Zobrazit komentáře

Coinbase, jedna z nejlépe provedených bitcoinových platforem na trhu trochu potají nasbírala více než 75 milionů dolarů v investici od fondu DFJ Venture, který mimochodem podpořil i projekty jako SpaceX Ellona Muska, Skype, Twitter nebo Tumblr!

czc

Přečtěte si takéTvůrci české konkurence Bitcoinu rozdávají sto tisíc jednotek zdarmaTvůrci české konkurence Bitcoinu rozdávají sto tisíc jednotek zdarma

Mezi dalšími investory se v posledním kole objevili Union Square Ventures, Andreessen Horowitz, USAA Bank nebo NYSE, informuje TC. Jen to dokazuje, že zájem o kryptoměnu začíná vážnět a do hry chtějí vstoupit velcí hráči dřív, než bude pozdě.

Coinbase má momentálně 56 full-time zaměstnanců, funguje v 19 zemích, které by se tento rok měly rozrůst o dalších 11. Firma roste tak rychle, že za minulý rok tvořily převody přes Coinbase zhruba 12% celkové aktivity sítě.

Jestli se chcete podělit o svoje zkušenosti s kryptoměnou, dozvědět se spoustu nového nebo si přijít jen tak pokecat – určitě navštivte již tuto neděli další akci v rámci CzechCrunch Offlajn! Vstup je samozřejmě zdarma.