Jednoduchá česká aplikace Brewtime vám pomůže s domácí přípravou kávy

brew
0Zobrazit komentáře

Její chuť je příliš hořká nebo jste to naopak přehnali s vodou. Či mlékem, cukrem, smetanou. Příprava dobré kávy je pro mnohé takový oříšek, že už na tento proces rezignovali a raději si kupují kávu, kterou přímo před jejich očima připraví odborník.

S novou aplikací Brewtime z dílny nedávno založeného českého startupového studia Point FM, za kterým stojí zakladel digitální agentury Firemedia, Marek Kříž, si kávu nyní dost možná pohodlně připravíte i z tepla domova a bez stresu.

beranek11

Přečtěte si takéČeské startup studio Usertech rebranduje na U+České startup studio Usertech rebranduje na U+

Aplikace je určená pro ty, kteří si kávu připravují některou z alternativních metod jako třeba Frenchpress nebo Aeropress. V době naše zkoušení pak konkrétně byly k dispozici metody: V60, Aeropress, Frenchpress, Chemex a Moka.

kafe

Uživatel má přesné informace o tom, jaký zvolit poměr mezi vodou a kávou. Zároveň jsou součástí Brewtime stopky, které v každém kroku přípravy člověka vedou k dalšímu kroku, a to ať už se jedná o zalití kávy vodou nebo jen zamíchání.

Startup Point FM chystá do budoucna rozšíření funkcí aplikace. Zákazníci si přes ni budou moci koupit například kávu nebo potřebné vybavení. Bude zároveň podporovat napojení na HealthKit, čímž uživatel získá přehled o množství zkonzumovaného kofeinu. 

Diskuze (0)

Novinka

Anonym