Kupi.cz, do kterého vstoupil Seznam, přichází s novou appkou. Chce změnit způsob, jakým lidé nakupují

Michal PtáčekMichal Ptáček

1300

Srovnávač akčních cen Kupi.cz, který přibližně před 5 měsíci zaujal i českou internetou jedničku Seznam, která do něj oficiálně vstoupila, přichází s novou aplikací pro Android. Ta usnaďnuje život svým slevuchtivým uživatelům a nabízí pro ně nové, dvě velmi zásadní funkce.

Aplikace umí pracovat s geolokací. Kdykoliv tedy zákazník potřebuje pořídit určité zboží, stačí si ho v aplikaci vyhledat. Ihned se mu ukáže, kde v jeho okolí možné položku koupit, seřazeno od nejbližšího obchodu. „Pokud vím, že musím cestou z práce koupit plenky, v aplikaci hned vidím, že za dobrou cenu jsou v drogerii vzdálené ode mě 800 metrů a že pro nejlepší cenu musím dojít ještě o něco dál,“ popisuje jednu z hlavních funkci Martin Kadlčík z Kupi.cz.

Druhou funkcí je pak možnost čtení čárových kódů, s tím že, vše funguje jednoduše. Uživatel naskenuje čárový kód a aplikace mu poradí, za jakou cenu je produkt obvykle k mání i za jakou cenu byl k dostání nejlevněji za poslední tři měsíce.

Díky tomu je možné si okamžitě prověřit, zda je akce opravdu tak výhodná, jak se tváří. Aplikace navíc ukáže, za jakou cenu a jak daleko je stejné zboží k mání v okolí,“ vysvětluje Martin Kadlčík.

kupi-cz

Přečtěte si takéSeznam vstoupil do projektu Kupi.czSeznam vstoupil do projektu Kupi.cz

Aplikaci můžete stahovat zdarma na Google Play. Co se iOS verze týče, ta by údajně měla být k dispozici do konce tohoto roku.

Rubriku Tech podporujítrask-retina