Michala Gregorová se stává novou šéfkou komunikace investiční skupiny Miton

Michal PtáčekMichal Ptáček

greg
0Zobrazit komentáře

Česká internetová skupina Miton investující do tuzemských startupů a technologických firem ohlašuje další změnu na nejvyšších pozicích. Původem severočeská firma, která stála u zrodu internetových projektů jako Slevomat, Heureka.cz, Rohlik.cz nebo DameJidlo.cz, má novou šéfku komunikace.

Tou se stává v českém prostředí PR zkušenostmi ošlehaná Michala Gregorová, která měla v minulosti na starost PR internetových projektů jako Bonami nebo online obchodu s potravinami Rohlik.cz. Jako spoluzakladatelka také stála u zrodu kdysi populárního gastro portálu Scuk.cz.

V novém působišti, do kterého tak přechází v podstatě z polodceřinných projektů, ve kterých Miton drží investiční podíl, pak bude Gregorová z pozice šéfky komunikace a mluvčí zodpovídat za externí a interní komunikaci společnosti.

miton

Vedení investiční skupiny Miton

„Veřejný obrázek Mitonu je tvořený hlavně úspěchy firem v našem portfoliu, takže Míša bude kromě PR Mitonu k dispozici i ostatním firmám, které budou chtít v téhle oblasti poradit. Také bychom chtěli lidi v našich týmech lépe propojovat mezi sebou, protože každá firma má vlastní unikátní know-how, které by byla škoda vzájemně nesdílet,“ informuje Miton v oficiálním prohlášení.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym