Na Ticketportalu lze nově zakoupit vstupenky jedním kliknutím přes Twisto

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

twisto-ticketportal
0Zobrazit komentáře

Ticketportal prodá každý rok na vybrané koncerty, festivaly, divadelní představení, výstavy nebo sportovní události miliony vstupenek, ale uživatelský zážitek z nákupu není vždy úplně hladký. To se nyní Ticketportal snaží vylepšit a do svého systému integruje platební metodu Twisto, díky níž je možné nakoupit vstupenky jedním kliknutím.

Při nákupu na webu nebo přes mobilní prohlížeč bylo nutné na Ticketportalu, jako běžně všude jinde, zadávat do platební brány číslo vaší karty nebo platbu potvrzovat přes internetové bankovnictví. Ať už jste čísla ručně opisovali nebo třeba jen kopírovali ze správce hesel, byl to krok navíc, kterého se nyní můžete zbavit. Tickeportal představil integraci s Twistem, která celý proces zrychlí.

„Zapojení Twista je pro Ticketportal dalším krokem zjednodušení a zrychlení nákupního procesu. S rostoucím trendem nakupování z mobilních telefonů jsou běžné platební metody pro zákazníky velmi nepohodlné. Platba jedním kliknutím je dle našeho názoru přesně tím, co pomůže Ticketportalu se na trhu odlišit,“ komentuje Martin Lokaj, technický ředitel Ticketportalu.

ticketportal-twisto

Na mobilním webu Ticketportalu lze nově nakupovat přes Twisto

Platební aplikace Twisto svým uživatelům nabízí možnost nakupovat v podporovaných e-shopech na jedno kliknutí s tím, že za vás zaplatí a vy pak všechny své nákupy můžete právě Twistu uhradit až třeba za čtrnáct dní. V danou chvíli při nákupu vstupenky tak nic neřešíte, čímž odpadá zmíněné opisování čísla platební karty. V případě nákupů na nejžádanější koncerty nebo sportovní utkání navíc skutečně hraje roli každá ušetřená vteřina.

taxify-app-mobile

Přečtěte si takéPřepravní platforma Taxify v Česku po vzoru Uberu ukáže předem stanovenou cenu za každou jízduPřepravní platforma Taxify v Česku po vzoru Uberu ukáže předem stanovenou cenu za každou jízdu

„Platby Twisto v sobě spojují velmi pohodlné a rychlé placení jak přes počítač nebo mobil, ale také rychlost platby na jeden klik. Právě rychlost ocení především ti zákazníci, kteří kupují vstupenky na koncerty či divadelní představení, o něž bývá takový zájem, že o úspěchu nákupu a místu v sále rozhodují vteřiny. Platba Twistem bez nutnosti vypisování údajů o platební kartě dává těmto lidem značný náskok získat ta nejlepší místa,“ říká Michal Šmída, zakladatel a CEO společnosti Twisto.

Integraci s Twistem lze na Ticketportalu využívat pří nákupu na webu nebo přes mobilní prohlížeč. Ticketportal nabízí také vlastní mobilní aplikaci, ale v ní zatím platba na jedno kliknutí podporována není.

Michal Smida_2

Michal Šmída, zakladatel a CEO Twista

České Twisto, za nímž však dnes již stojí také nizozemská ING Group, rakouská pojišťovna UNIQA, polský investor Cezary Smorszczewski a také české firmy a skupiny Partners, ENERN a Miton, nefunguje jen na Ticketportalu. Během pěti let existence se Twisto dostalo do více než 600 e-shopů ze všech možných kategorií a jeho služby využil necelý půl milion Čechů. Nově jde služba také do Polska.