Novým CEO Datartu se stává Tomáš Balík

Michal PtáčekMichal Ptáček

datart-ceo
0Zobrazit komentáře

Velké změny ve vedení dnes ohlásil jeden z nejoblíbenějších prodejců eletroniky na českém trhu, společnost Datart. Novým výkonným ředitelem firmy, která v České republice a na Slovensku působí od roku 1990, a která v roce 2016/2017 dosáhla obratu přes 5,8 miliard Kč při provozním zisku 43,4 milionů Kč, se stává Tomáš Balík (foto nahoře). 

david_bezdeka_fotka

Přečtěte si takéNový CEO Cleevio, David Bezděka: Cleevio jsme v podstatě reinkarnovali, aktuálně děláme i pro startupy z DubajeNový CEO Cleevio, David Bezděka: Cleevio jsme v podstatě reinkarnovali, aktuálně děláme i pro startupy z Dubaje

Ten v Datartu působí už 10 let, naposledy pak na pozici ředitele nákupu, kde ho nyní nahradí další dlouholetý člen firmy Milan Brabec, působící v Datartu s přestávkami od roku 1993.

Před námi je vánoční sezóna, klíčové období roku. Jsem rád, že i v tomto náročném čase otevíráme nové prodejny a umožňujeme tak našim zákazníkům využívat služeb elektrospecialisty v místech, kde nabídka Datartu chyběla,“ říká Tomáš Balík.

Jednou z klíčových věcí, kterou bude nové vedení Datartu prioritně řešit, je pak například dokončení celého procesu integrace se skupinou HP Tronic, která započala v červnu tohoto roku.

datart

Diskuze (0)

Novinka

Anonym