Porovnávač cen dopravy balíků Zaslat.cz kupuje svoji konkurenci ChytryBalik.cz

zaslat

Takřka tři roky po založení, přesněji začátkem letošního roku, informovala služba Zaslat.cz, která srovnává možnosti přepravy v Česku i ve světě, o tom, že se jí podařilo během loňska přepravit na 74 tisíc balíků s obratem 12,8 milionů korun a s přibližně 15% meziměsíčním růstem. Ve své expanzi a snaze udržet si pozici jedničky navíc nyní hlásí další zajímavé novinky.

Konkrétně pak akvizici dvojky na trhu v podobě ChytryBalik.cz, který dlouhodobě působil jako konkurent společnosti a nabízel srovnání několika tuzemských dopravců, kteří jsou schopni doručit balík z bodu A do B, bez nutnosti návštěvy jakékoliv pobočky. Všechny služby by měly po akvizici zůstat neměnné, jen by měly díky know-how Zaslat.cz být ještě efektivnější.

emoji

Přečtěte si takéNový internetový projekt 😁.to vám umožní koupit si libovolnou emoji doménu

Firma navíc dodává, že součástí po spojení budou i všichni původní zaměstnanci. Ve hře je v rámci růstu mimo jiné i potencionální vstup investora, který by pomohl s masivnější expanzí společnosti a několik novinek, včetně zapojení jisté formy bota, jenž bude umět na bázi umělé inteligence komunikovat se zákazníky a řešit jejich nejběžnější požadavky.

zaslatceo

CEO Zaslat.cz, Miroslav Michalko

Foto: Zaslat.cz

Vaclav Bedrich

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.