Product Hunt roste jako z vody a s ním i startupy, které se na něj dostanou

Michal PtáčekMichal Ptáček

4
0Zobrazit komentáře

Pokud alespoň po oku sledujete dění na zahraniční tech scéně, nemohl vaší pozornosti uniknout celkem nový počin s názvem Product Hunt. Tenhle komunitní katalog zajímavých produktů, startupů a aplikací, který prošel kalifornským YCombinatorem, se během několika málo týdnů stal v podstatě hvězdou Silicon Valley a roste ďábelským tempem.

Tým okolo zakladatele portálu Ryana Hoovera  Product Hunt neustále vylepšuje a představuje jednu novinku za novinkou. Tou aktuální je jednak vydaná aplikace pro iOS a jednak získaná investice ve výši 1 milionů dolarů. A sestava investorů to je opravdu hvězdná. Najdete mezi nimi například Google Ventures, Greylock Discovery Fund, SV Angel, investiční fond Ashtona Kutchera a samozřejmě již zmíněný YCombinator.

tripomatic2

Přečtěte si takéJak se daří brněnskému startupu Tripomatic? Obrat tento rok dosáhne 10 milionů KčJak se daří brněnskému startupu Tripomatic? Obrat tento rok dosáhne 10 milionů Kč

Každopádně, to nejlepší na ProductHunt? Opravdu funguje, o čemž jsem se osobně přesvědčil třeba i já, když se jeden z našich nedávno spuštěných produktů dostal do TOP3. A protože mě Ryan požádal o sepsání reportu mapujícím, co něco takového udělá v reálu s čísly, konverzemi a emailovou schránkou :)), přinesu samozřejmě brzy i přeloženou verzi pro CzechCrunch.

an

Denní návštěvnost ještě asi asi 5 dnů poté, co se jeden z našich produktů dostal na ProductHunt