Prototypovací platforma pro designery InVision získává investici ve výši 100 milionů dolarů

invision
0Zobrazit komentáře

Jedna z aktuálně nejrozšířenějších platforem pro prezentaci, feedback a prototypování designu, InVision, vznikla sice teprve v roce 2011, i tak si ale už dokázala získat přes 3 miliony aktivních uživatelů z téměř 80 % firem Fortune 100, včetně gigantů jako HBO, Airbnb či Netflix. Teď původně newyorský InVision na další expanzi získává 100 milionů dolarů, tedy asi 2,1 miliardy korun.

Souběžně s investicí také InVision v minulém týdnu představil novinku s názvem Studio, která je konkurencí grafických aplikací Sketch či Photoshop, respektive spíše Adobe XD, pro design webů a mobilních aplikací. Celkově tak firma vybrala na investicích již 235 milionů dolarů, které pomalu ze startupu dělají ne stamilionovou, ale miliardovou společnost.

labs03

Přečtěte si takéTomáš Jasovský o tom, jak vznikl pražský projekt InVision Labs, stamilionového startupu InVisionTomáš Jasovský o tom, jak vznikl pražský projekt InVision Labs, stamilionového startupu InVision

InVision má aktuálně na 450 zaměstnanců v 20 zemích světa, včetně České republiky, kde sídlí celá experimentální laboratoř firmy s názvem InVision Labs, kterou vede Slovák Tomáš Jasovský.

Náš nedávný rozhovor s ním si můžete přečíst ZDE.

invisionapp
invision03

Divize InVision LABS sídlí na pražském Václavském náměstí

Foto: InVision

Diskuze (0)

Novinka

Anonym