Rockaway otevírá kancelář v San Franciscu

Michal PtáčekMichal Ptáček

Jakub Havrlant – Praha – 17.6.2014
0Zobrazit komentáře

Skupina Rockaway Jakuba Havrlanta, se vzhledem ke svému rozšířujícímu portfoliu internetových projektů odhodlala k dalšímu logickému kroku a míří do Silicon Valley, resp. San Francisa, kde otevírá vlastní pobočku a kanceláře.

„U portfoliových projektů hledáme především možnost vstupu na globální trh, když se chce technologická společnost dostat na světovou úroveň, bez zastoupení v Silicon Valley to bude mít hodně těžké,“ vysvětluje důvody otevření nové pobočky Dušan Zábrodský.

Jakub Havrlant

Přečtěte si takéDaniel Křetínský a Patrik Tkáč se spojují s Rockaway Jakuba HavrlantaDaniel Křetínský a Patrik Tkáč se spojují s Rockaway Jakuba Havrlanta

V souvislostí s tím Rockaway rozšířuje svoje akviziční nástroje o Investors Day.

“V poslední době jsme významně rozšířili záběr a nechceme přijít o někoho, kdo může být přijít s “next big thing”. Jde o otevřenou platfomu, takže o schůzku může požádat každý, kdo je přesvědčený, že má unikátní řešení s vysokým tržním potenciálem,” říká Dušan Zábrodský, který vede portfoliovou divizi a je odpovědný právě za hledání nových příležitostí.

Investors Day bude jinak probíhat pravidelně. Během prvního dne se řešila možná spolupráce s bezmála dvaceti projekty. Jen dva z nich byly české, drtivá většina pocházela ze západní Evropy a USA.