Rod draka ožívá. HBO ukázalo první trailer na nový seriál House of the Dragon, prequel Hry o trůny

rod-draka

Foto: HBO

První trailer na dlouho očekávaný prequel Hry o trůny je tu

0Zobrazit komentáře

Seriál Hra o trůny se stal trhákem, díky kterému HBO zažívalo divácké žně. Miliony sledujících pravidelně s napětím sledovaly pletichy jednotlivých rodů, které mezi sebou bojovaly o moc v Západozemí. K jednomu z těchto rodů, konkrétně Targaryenům, pánům draků, se HBO vrací prostřednictvím nového seriálu House of the Dragon, na který láká prvním trailerem.

Připravovaný seriál vychází z knižní předlohy George R. R. Martina Oheň a krev. V ní se autor opět vrací do Západozemí, tentokráte však 200 let před události popsané v knižní sérii Píseň ledu a ohně, která byla později zpracována právě v televizní Hře o trůny.

Trailer na House of the Dragon neboli Rod draka vyšel ku příležitosti spuštění služby HBO Max Europe, která divákům přináší nový přehrávač, vyšší kvalitu videa a také více obsahu. Vylepšená verze streamovací služby do Česka dorazí už začátkem příštího roku.

Samotná ukázka nicméně příliš mnoho neprozrazuje. Seznamuje nás pouze s několika hlavními postavami z rodu Targaryenů, novými tvářemi v hereckém obsazení a myšlenkou, že to nebyly sny, které z Targaryenů učinily krále, ale jimi ovládaná smrt na křídlech.

Datum premiéry prequelu Hry o trůny je stanoveno na 1. ledna příštího roku. A podle traileru je jasné, že chystaná desítka dílů přinese fantasy drama, ve kterém nebude chybět napětí, pletichy – a především tolik obávaní draci.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym