Skrz.cz: první sponzor CzechCrunche

Michal PtáčekMichal Ptáček

skrz

Dnešním dnem oficiálně startujeme exkluzivní CzechCrunch sponzoring, o kterém jsme vás už informovali na naší FB stránce. Jak už asi víte, zájemců o to stát se na týden hlavním finančním sponzorem CzechCrunche, podpořit českou tech scénu a zároveň si tak zpromovat svůj startup, se sešlo velké množství a neustále příbývají. Jedním z nejrychleji jednajících startupů, byl vyhledávač slev a akčního zboží Skrz.cz, o kterém jste, pokud jste poslední 4 roky nebyli zavřeni ve sklepě, určitě už slyšeli a který se tedy stává našim prvním oficiálním sponzorem.

Za Skrz.cz stojí samozřejmě partička okolo Petra Kováčika, který z původně víkendového projektu, udělal v podstatě největší vyhledávač slev a akčních nabídek na českém internetu (čísla atakují 200 000 visits denně) a jen za minulý rok 2013 zprostředkovali slevovým serverům a eshopům objednávky v hodnotě půl miliardy korun.

Protože CzechCrunch čte spousta extrémně chytrých lidí, tým okolo Petra věří, že se jim díky sponzoringu podaří najít i nové posily do týmu (Senior developer, Junior developer, marketingový specialista – SEO, PPC, analytik a projektový manažer).

5 důvodů, proč do toho má smysl jít:

  1. ve Skrz.cz se pracuje s obrovským množstvím dat realtime, používají pokročilé personalizace (web, email, mobilní aplikace), importují se stovky tisíc nabídek denně
  2. téměř 200.000 visits denně
  3. aktuálně jeden z nejrychleji rostoucích startupů v ČR
  4. tým téměř 20 lidi na stejné vlně
  5. pro programátory může být zajímavý pravidelný mentoring Jirky Knesla, který do Skrz.cz dochází a vzdělává vývojářský tým

Pokud vás některý ze zmíněných bodů zaujal, není nic jednoduššího než napsat klukům na email: chcidotymu@skrz.cz a něco jim o sobě prozradit.

Sledovat: Skrz.cz Twitter, Skrz.cz Facebook, a Skrz.cz blog