Takto vypadá iPhone v barvách původního počítače Mac za necelých 48 tisíc korun

Filip HouskaFilip Houska

iphone1984_1
0Zobrazit komentáře

Pro skalní fanoušky Applu si společnost ColorWare, která se specializuje na přebarvování různých zařízení včetně MacBooků nebo bezdrátových sluchátek AirPods, připravila další lahůdku. Ta překvapí nejen svým zpracováním, ale i cenou.

ColorWare nově nabízí limitovaný iPhone 7 Plus Retro Edition v ikonických barvách, které reprezentovaly Apple v 80. letech minulého století. Jedná se typické béžové provedení s duhově barevným logem, jež kopíruje barevné sladění prvního Macintoshe, jablečného stolního počítače, který byl představen roku 1984.

insta360nano_1xx

Přečtěte si takéS tímto gadgetem můžete pomocí iPhonu natáčet 360 videaS tímto gadgetem můžete pomocí iPhonu natáčet 360 videa

Tato barevná kombinace, která byla použita i na modelech 6s, však není – zcela očekávaně – levnou záležitostí. Cena se šplhá až k 1 900 dolarům, tedy přibližně k 47,5 tisícům korun. ColorWare totiž nabízí tento model pouze v nejvyšší kapacitní variantě (256 GB), která na americkém trhu stojí 969 dolarů. Jednoduchou matematikou lze zjistit, že uvedené přebarvení stojí téměř dvojnásobek.

iphone1984_2

Zájemce si navíc na přebarvení nemůže poslat svůj vlastní iPhone, což například u sluchátek AirPods mohl. I tak se ale jedná o produkt, o který bude zájem. To potvrzuje i skutečnost, že prvních 25 kusů s číselným označením, které mělo tuto unikátnost podtrhovat, již bylo objednáno.

Foto: ColorWare