Podívejte se na nástroj, který zajistí, že bude váš web fungovat i když jeho návštěvníci nebudou online

Screen Shot 2015-09-03 at 18.39.32
0Zobrazit komentáře

V dnešní době není horší noční můry, než když si prohlížíte web na mobilu, přejdete na záchod, do výtahu nebo třeba do metra a s důležitými informacemi je konec. Šikovný nástroj UpUp, který zabodoval na Product Huntu se snaží situaci trochu zjednodušit. Díky jednoduchému skriptu vytvoříte jednostránkový web nebo jasnou zprávu, která vypadá mnohem líp, než klasická chyba načítání.

Skript vytvořil programátor Tal Ater, který se snaží díky takto na první pohled primitivní věci získat publicitu a dostat se do zájmu lidí, kteří ho budou chtít ve svém startupu nebo společnosti, protože právě odchází ze své nynější pozice, kde byl nespokojen. Což nebude třeba v případě, že se z UpUp stane regulérní startup.

modeliii

Přečtěte si takéDo dvou let si budete moct pořídit tuhle Teslu již za 840 tisíc korunDo dvou let si budete moct pořídit tuhle Teslu již za 840 tisíc korun

Novou technologii by měly podporovat všechny nejnovější verze prohlížečů, ať už na mobilu nebo na desktopu a implementace je jednodušší, než by se mohlo zdát. Tal se zmínil, že momentálně je sice produkt zdarma, ale v blízké budoucnosti nabídne jeho placenou alternativu menším či větším korporacím. Přesný plán je ale zatím na papíře.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym